da li bi ovo bilo seljacki - LED trake

da li bi ovo bilo seljacki - LED trake

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sta fali tim diodama ovdje npr...
img67151.jpg
[/URL][/img]
 
necu da rezem plastiku, poslje kad se predomislim i htjednem skinuti da ostane rupa. a spolja ugradnja ne ide, izgledat ce jako ruzno.
 
Član
ja mislim da kad stavis spolja da nes ni skidat a i u branik bi bilo dobro a mozes i izmislit nesto kao kutijicu da ih stavis u to pa onda na branik ma mos svasta nesto skontat s tim diodama a i kad vec izbusis branik lako je kasnije kad se dodje do para uzet neke skuplje i stavit na to vec izbuseno a imas do 150KM prelijepih kao na audijima novijim...
 
Član
cini mi se da samo dvojica nisu rekla krkanluk
i slozio bi se sa jednim sto je vec napisao ako se tebi svidja stavi sta imas druge pitati
o ukusima se ne raspravlja
kao u odabiru auta nekome je taj pezo prelijep nekome ruzan

tako isto mislim ako ti se svidja u far na masku ispod ili bilo gdje stavi i boli te briga sta drugi misle
 

187

Član
BMW-GTI je napisao(la):
zen3dom je napisao(la):
Iskreno ovdje se svi drze jednog stava, reci ce i da ne valja i da je selo chuning i bla bla bla, a sutra bi prvi nakacili na auto.....

Ja bih iskreno prvi stavio....

E sad, na tvom auticu, ni jedna od ovih kombinacija mi se ne svidja kako stoji, malo su i kratke za tvoje farove da bi dobio ono sto hoces. Ja bih ti savjetovao da uzmes duze i uradis nesto poput dayline osvjetljenja u farovima (da ubacis unutra), a ove male ili da iskoristis za nesto drugo ili mozda mozes Angel Eyes, lako za oblikovati i dobro svijetli.
Kako god, budi kreativan, i gledaj da se tebi svidi, a kod dojadi mozes skinuti uvijek ;)

Hahahahaha e sto si me prestigo za ideju...ja sam to mislio da kazem, da proba da ih iskorsitis za angel eyes, ako uspe bila bi bas fora...al nemoj u masku, ne stoji mu xD I za mene diode nisu seljo tuning, ispadne to vrlo lepo, pa sva novija auta imaju led diode za svetla, farove itd....

hahahaha.. i ja sam ti htjeo ovo reci uzmi fino otvori far ofarbaj u crno i stavi ove diode da budu ko dayline....;)
 
Član
ma nipošto ne stavljaj... ima par auta s tim sranjem po Zenici, samo upropaste auto. svi bi mi voljeli vozat Audi A4/A5, al pravit od auta cirkus ne ide... Ja sam na svom bivšem golfu mk4 farbo štope nazad i nije loše izgledalo, ali to nije to, treba samo original stavljat... recimo da uzmeš angel eyes za pug-a to je druga priča, ili ako si baš da imaš te LED-ice, nađeš devil eyes i riješiš problem. jest skupo, al bi dobro bilo na crnoj 206-ici.

612016Galeriebild.jpg


ovi su ti oko 300 eura...
 
Član
Hehe hajde vi kojima se sviđa ova ideja dajte linkove od garaža baš da pogledam na šta liče vaša auta!
 
sta bi nema linkova.....gdje stala prica....a zasto plava nije mi jasno ....da je bijela pa inekako jedino ako imas plave xenone nisam fkt u toku s tvojom garazom nisam zapazio.....
 
Član
Schumi je napisao(la):
Hehe hajde vi kojima se sviđa ova ideja dajte linkove od garaža baš da pogledam na šta liče vaša auta!

nije poenta kakvo je u koga auto nego zasto neko nekome govoriti sta je dobro a sta nije sta je seljacko sta nije

ako se meni svidja angel eyes ne mora i tebi i obrnuto
zato ga neki i ne stavljaju bez obzira sto ima mozda cak i bmw-a koji nema angel eyes

o tome je prica ne o tome ko sta vozi
 
Član
Schumi je napisao(la):
Stavi to u sobu negdje pri ruci jer jedini način da iskoristiš te ledice jeste kad ideš pišati naveče da ne pališ svjetlo pa osvjetliš sa tim :D
:lol::lol: il priljepi na njega ako ti odgovara dužina da ne pišaš po dasci:lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top