da li bi ovo bilo seljacki - LED trake

da li bi ovo bilo seljacki - LED trake

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nasao sam u bingu neke LED trake (15KM), silikonske, savitljive... (dodju baterije iz njih samo da se isprobaju rade li, a inace se prikljuce na 12V, na poziciju ili gdje vec ko zeli). Svijetle bijelo (iako na slici izgledaju plavkasto).

E kontao sam ako bi ih stavljao gdje bi to islo, pa sam prvo kontao iznad fara:

130220101773640x480.jpg


Ali mi se nikako ne svidja, jer su prekratke u odnosu na far, a cijelom duzinom opet ne bih. Tako da ta varijanta otpada definitivno.

Druga opcija je bila ispod fara:

130220101771640x480.jpg


Ali ni to mi se nije svidjelo bas. Kao ni ispod branika, kao simulacija maglenki, ni to.

E onda jedino sam kontao u centralni dio maske:

130220101774640x480.jpg


130220101775640x480.jpg


I tu bas odgovaraju duzini. Kako bi to otprilike izgledalo, malo u paintu cetkicom sam nacrtao tackice:

IMG_6715-1.jpg


E sad, da li bi to bilo seljacki? Nesto se dvoumim, da li da to stavim uopste, ili je bolje bez? Sta je vase misljenje?.
 
Ma i ja mislim, nesto mi djeluje bezveze, al reko da vidim jel samo meni, il se mozda nekome i svidja :D

Sta cu sad s tim trakama, hocel neko kupit po 10KM :D nove :D haha.
 
N

nenad

Pa sta te briga sta drugi kazu, ako se tebi svidja stavi, tvoje je auto!

PS: a ja to ne bi stavio na komsijino auto, a kamo li na svoje :D
 
Član
Stavi to u sobu negdje pri ruci jer jedini način da iskoristiš te ledice jeste kad ideš pišati naveče da ne pališ svjetlo pa osvjetliš sa tim :D
 
BHT Ovisnik
iskoristi ih za unutrasnje osvjetljenje:icon_smile: fino ih upakuj gore da se ne primjete
 
Član
Ma dobro mogu se te ledice iskoristiti,mozda da osvjetlis gepek :) negdje da se ne vide,samo da osvjetle fino kad ga otvoris ili mozda unutar auta ispod nogu vozaca i suvozaca :) opet da se nevide a da pale na prekidac kada otvoris vrata :D i treba solucija je sto kaze kolega pri ruci drzi ako u mraku prigusti :D
 
Član
ne stoje te led trakice ni jednom auto,,pa ni tvom pezou...
bil ih meni dao za 5 km da dodjem po njh svakako idem u tuzlu u skolu ??javi na pm
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top