da li bi ovo bilo seljacki - LED trake

da li bi ovo bilo seljacki - LED trake

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ne stoje ti te male diode imas u merkatoru 20 km ja mislim da su 30 cmm u radim bojama pa probaj njih stavit oko faroma jer dugi su ti farovi pa zat ...a iskreno da ti kazem meni se sne suvdja al et narod stavlja ..
 
Da stavim kao osvjetljenje u gepek, negdje gdje nece smetati, a da se pale samo kad otvorim gepek, NIJE LOSA IDEJA! :icon_smile: Bas cu pogledati mogu li ih negdje fino namjestiti da se ne vide a da svijetle u gepek :D

A ako im ne nadjem primjenu, i ako ih neko zeli kupiti, eto dvije za 15KM! (ja ih platio 30 jucer, nove znaci hhh). :lol: Ali mora doci po njih u Lukavac.
 
Član
Ti prijedlozi nisu loši da staviš negdje unutar auta tako da se ne vide ali s vana jedno veliko NE :icon_biggrin:
 
Član
Ima i ovih dioda skupljkeh pa na nesto i lice mogo bi se napravit neki fazon da malo i lici na dnevna al ove najjeftinije jedino u gepek il pod haubu kad otvoris da svijetli ovako na prednji kraj ne ide :icon_rolleyes:
 
Član
A jeste navalili na cojka sta fali tim diodama i naprijed da stavi dole na karambolku, a daj kupicu ih ja, docu dole u lukavac po njih i ja sam tu blizu lukavca ako hoces...
 
Nemoj to stavljati da vidi izvan auta. To su one bas jeftine, i stvarno je krkanluk. Ako vec zelis nesto od toga, imas ovdje temu s onom stranicom u linkovima dole, sto dijele diode svakakve, kao reklamni materijal, pa mozes naruciti i iskalemiti nesto od toga ;)
 
Iskreno ovdje se svi drze jednog stava, reci ce i da ne valja i da je selo chuning i bla bla bla, a sutra bi prvi nakacili na auto.....

Ja bih iskreno prvi stavio....

E sad, na tvom auticu, ni jedna od ovih kombinacija mi se ne svidja kako stoji, malo su i kratke za tvoje farove da bi dobio ono sto hoces. Ja bih ti savjetovao da uzmes duze i uradis nesto poput dayline osvjetljenja u farovima (da ubacis unutra), a ove male ili da iskoristis za nesto drugo ili mozda mozes Angel Eyes, lako za oblikovati i dobro svijetli.
Kako god, budi kreativan, i gledaj da se tebi svidi, a kod dojadi mozes skinuti uvijek ;)
 
kad bi se stavljalo van auta, po meni jedina opcija je u far i nigdje drugo, vjerujem da bi ok bilo da svijetli umjesto pozicije i mozda kao i daylight..
 
Član
zen3dom je napisao(la):
Iskreno ovdje se svi drze jednog stava, reci ce i da ne valja i da je selo chuning i bla bla bla, a sutra bi prvi nakacili na auto.....

Ja bih iskreno prvi stavio....

E sad, na tvom auticu, ni jedna od ovih kombinacija mi se ne svidja kako stoji, malo su i kratke za tvoje farove da bi dobio ono sto hoces. Ja bih ti savjetovao da uzmes duze i uradis nesto poput dayline osvjetljenja u farovima (da ubacis unutra), a ove male ili da iskoristis za nesto drugo ili mozda mozes Angel Eyes, lako za oblikovati i dobro svijetli.
Kako god, budi kreativan, i gledaj da se tebi svidi, a kod dojadi mozes skinuti uvijek ;)

Hahahahaha e sto si me prestigo za ideju...ja sam to mislio da kazem, da proba da ih iskorsitis za angel eyes, ako uspe bila bi bas fora...al nemoj u masku, ne stoji mu xD I za mene diode nisu seljo tuning, ispadne to vrlo lepo, pa sva novija auta imaju led diode za svetla, farove itd....
 
Član
mozes ih iskoristit za svasta ...staviti gdje hoces skinuti kad hoces..ja bi najprije u farove nesto probao jos da su one velike onda bi se moglo uraditi bas poput ovih fora u novim vozilima..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top