da li bi ovo bilo seljacki - LED trake

da li bi ovo bilo seljacki - LED trake

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Rozimacak je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Stavi to u sobu negdje pri ruci jer jedini način da iskoristiš te ledice jeste kad ideš pišati naveče da ne pališ svjetlo pa osvjetliš sa tim :D
:lol::lol: il priljepi na njega ako ti odgovara dužina da ne pišaš po dasci:lol::lol:

neki imaju svjetlo u kupatilu... ;)
 
Član
peugeot206 je napisao(la):
Da stavim kao osvjetljenje u gepek, negdje gdje nece smetati, a da se pale samo kad otvorim gepek, NIJE LOSA IDEJA! :icon_smile: Bas cu pogledati mogu li ih negdje fino namjestiti da se ne vide a da svijetle u gepek :D

A ako im ne nadjem primjenu, i ako ih neko zeli kupiti, eto dvije za 15KM! (ja ih platio 30 jucer, nove znaci hhh). :lol: Ali mora doci po njih u Lukavac.

Naravno da je dobra ideja ;) najbolje da nisi kupio ali kad vec jesi pomogao sam ti valjda sa tim gepekom :D
 
Član
metalmir je napisao(la):
ma nipošto ne stavljaj... ima par auta s tim sranjem po Zenici, samo upropaste auto. svi bi mi voljeli vozat Audi A4/A5, al pravit od auta cirkus ne ide... Ja sam na svom bivšem golfu mk4 farbo štope nazad i nije loše izgledalo, ali to nije to, treba samo original stavljat... recimo da uzmeš angel eyes za pug-a to je druga priča, ili ako si baš da imaš te LED-ice, nađeš devil eyes i riješiš problem. jest skupo, al bi dobro bilo na crnoj 206-ici.

612016Galeriebild.jpg


ovi su ti oko 300 eura...



Pa iskreno na tvom mjestu ja bih rasklopio far i pokusao odraditi nesto na ovaj fazon... prelakiras dio sjenila koji smijes u crno i postavis tu trakicu u ovaj polozaj... Jos nabacis neke one plavkaste sijalice kao imitacija xenona i mislim da ce to sasvim pristojno izgledati... Ali opet to je moje misljenje, ti sam odluci...
 
Član
Ima jedan srebreni pezo u Ze sa tim duzim diodama u branicima, kad ga vidim na bulevaru dodje mi da se zabijem u njega, :lol: Cirkus zivi, gore od svijetlece reklame... Ali i kada se stavi u far, brzo ti i to isfura i shvatis da nije novi audi, pa da mu fino stoji;)
 
Farovi mi nisu oni kristalno providni. Pa ne bi valjalo. A plave sijalice ne volim, neki dan sam kupio Philips X-Treme Power H4 bas jer su bijele, nisu ni zute ni plave, i prezadovoljan.
 
Član
Ne stavljaj to!!!!Ljetos sam u Makarskoj vidio punta crvenog naše table ima to i u farovima i kod malgenki ali plavo skroz ne da je odvratno imam negdje na mobu slike samo su loše možda stavim u antituning.
 
Član
peugeot206 je napisao(la):
Farovi mi nisu oni kristalno providni. Pa ne bi valjalo. A plave sijalice ne volim, neki dan sam kupio Philips X-Treme Power H4 bas jer su bijele, nisu ni zute ni plave, i prezadovoljan.

hoces li kupiti kristalno providne :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top