Crni Punto Sporting update

Crni Punto Sporting update

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
prvo drug rijesi prioritet o cemu smo sinoc pricali:)
ostalo je sve lako...ima kafica za to pa cemo laganini..
auto je beton.jedan od najljepsih puntacha u Sarajevu..
samo nemoj ljepiti puno po njemu..black je black:p
javi mi za ono sta je bilo ako sta mogu pomoc zovi na tel..

a vidim predlog da ga zakucas je super:D:D:D
samo ja ti preporucujem da sacekas proljece onda ga sastavi sa
zemljom:lol:
 
Član
samy je napisao(la):
prvo drug rijesi prioritet o cemu smo sinoc pricali:)
ostalo je sve lako...ima kafica za to pa cemo laganini..
auto je beton.jedan od najljepsih puntacha u Sarajevu..
samo nemoj ljepiti puno po njemu..black je black:p
javi mi za ono sta je bilo ako sta mogu pomoc zovi na tel..

a vidim predlog da ga zakucas je super:D:D:D
samo ja ti preporucujem da sacekas proljece onda ga sastavi sa
zemljom:lol:

heh, ma ja prvo moram vidjeti za ono...
a i svakako necu ni imati para vise za bilo sta najmanje do proljeca:icon_biggrin:
 
Početnik
sad ce zima i treba malo ohladiti do prvog proljetnog sunca brmmmmmm..lol
bice samo polako:p
 
Član
super punto, isti ko moj :icon_biggrin:


ako trebaš kakav savjet ili nešto oko sportinga,slobodno se javi :cool:
 
Član
viktor04 je napisao(la):
super punto, isti ko moj :icon_biggrin:


ako trebaš kakav savjet ili nešto oko sportinga,slobodno se javi :cool:

Posjedujem ga tri god. tako da bih se ti meni trebao obratiti za savjet prije nego ja tebi:cool: salim se, vidjeo sam ovog tvog malisana...
dobro je sto je mlad kao i to sto je malo presao, nekad u buducnosti mi ga prodas, heh
 
Član
Sporting je napisao(la):
viktor04 je napisao(la):
super punto, isti ko moj :icon_biggrin:


ako trebaš kakav savjet ili nešto oko sportinga,slobodno se javi :cool:

Posjedujem ga tri god. tako da bih se ti meni trebao obratiti za savjet prije nego ja tebi:cool: salim se, vidjeo sam ovog tvog malisana...
dobro je sto je mlad kao i to sto je malo presao, nekad u buducnosti mi ga prodas, heh

heheh ma joj meni je ovo treci punto mk2 a onih mk1 sam imao isto par kom,kao i bravo,uglavnom samo fiate vozim godinama :icon_biggrin:

vidio sam da imaš gljivu,moj savijet ti je da si staviš neki cda karbonski usis,najbolje bmc cda jer ce ti od ove gljive zezat senzor protoka zraka,povuče previše prašine i onda je pizdarija.meni se tako desilo pa mi se auto gasio i sl,ali uspio sam očistiti senzor i stavio drugi filter.

najbolje vrati ono kučište i stavi KN ili bmc panel i to ti je onda posao!

ja bi tako napravio ali nemam original airbox,a to tražim.ako znaš nekog da prodaje,javi ;) ;)

i kako ekipa kaže,malo spustiti,tipa eibach -3 ti je više nego dovoljno,ja tako imam i ful zadovoljan!
 
Član
viktor04 je napisao(la):
Sporting je napisao(la):
viktor04 je napisao(la):
super punto, isti ko moj :icon_biggrin:


ako trebaš kakav savjet ili nešto oko sportinga,slobodno se javi :cool:

Posjedujem ga tri god. tako da bih se ti meni trebao obratiti za savjet prije nego ja tebi:cool: salim se, vidjeo sam ovog tvog malisana...
dobro je sto je mlad kao i to sto je malo presao, nekad u buducnosti mi ga prodas, heh

heheh ma joj meni je ovo treci punto mk2 a onih mk1 sam imao isto par kom,kao i bravo,uglavnom samo fiate vozim godinama :icon_biggrin:

vidio sam da imaš gljivu,moj savijet ti je da si staviš neki cda karbonski usis,najbolje bmc cda jer ce ti od ove gljive zezat senzor protoka zraka,povuče previše prašine i onda je pizdarija.meni se tako desilo pa mi se auto gasio i sl,ali uspio sam očistiti senzor i stavio drugi filter.

najbolje vrati ono kučište i stavi KN ili bmc panel i to ti je onda posao!

ja bi tako napravio ali nemam original airbox,a to tražim.ako znaš nekog da prodaje,javi ;) ;)

i kako ekipa kaže,malo spustiti,tipa eibach -3 ti je više nego dovoljno,ja tako imam i ful zadovoljan!

aha, izgleda da imas bas iskustva s Fiatima, heh... nije ni cudo s obzirom koliko si ih izmjenio... bude valjda nesto od toga u buducnosti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top