Crni Punto Sporting update

Crni Punto Sporting update

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
haso je napisao(la):
Sporting je napisao(la):
MarinM je napisao(la):
lijep puntic... super...;)

hvala;) ja kontao da mi je auto pao u zaborav... heh

cuj pao u zaborav fiat je to :cool: extra punto

heh, thanks

3034712085ee639cb616bnw4.jpg
 
Član
a brate jel mi se cini il su ti auspusi pravo nisko nekako... i kod koga si radio te ispuhe svidja mi se sto je sa obije strane :)
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
a brate jel mi se cini il su ti auspusi pravo nisko nekako... i kod koga si radio te ispuhe svidja mi se sto je sa obije strane :)

Na ovoj slici i izgleda kao da su nisko postavljeni, al i nisu toliko... cim do sada nigdje nisam zakacio. A radio sam jos davno u Dodex-u na Dobrinji.
Mada nadam se da cu na ljeto staviti kakav dobar izduv.
 
Super Puntach!!! Ja sam baš nedavno kupio Sporting. Želio bih ti se obratiti za savjet ako zatreba???
Moj ima SPARCO opremu ali ne mogu da utvrdim šta tacno je na njemu od te opreme...
 
Član
vidjen danas kod Raiffeisen banke (kod sibice) extra izgleda ali one plamenove pod hitno skini sa pragova. ne stoji mu to nikako. kad si ga onako fino sredio s vana nemoj ga usrat onako nepotrebnim detaljem
 
Član
Lingo Sporting je napisao(la):
Super Puntach!!! Ja sam baš nedavno kupio Sporting. Želio bih ti se obratiti za savjet ako zatreba???
Moj ima SPARCO opremu ali ne mogu da utvrdim šta tacno je na njemu od te opreme...

Dobar si izbor napravio, (a svakako ako ti sta mognem pomoci samo pitaj)
kako mislis Sparco?...za takvno nesto jos nisam cuo... jedino moze biti da je neko naknadno dodao sparco detalje npr. papucice, kugla od mjenjaca, rucne kocnice i sl.?

emirEX_sa je napisao(la):
vidjen danas kod Raiffeisen banke (kod sibice) extra izgleda ali one plamenove pod hitno skini sa pragova. ne stoji mu to nikako. kad si ga onako fino sredio s vana nemoj ga usrat onako nepotrebnim detaljem

ye buraz dole radi, pa se moze cesto vidjeti tu...
a slazem se za naljepnice, na pocetku mi se cinilo da lijepo pristaju al kad se malo iz daljine vidi bas je ofirno:D
da mi je naci one male Abarth znakice, to bi volio staviti.
to jedino da kod ovih u stampariji uradim kao sto si ti one cepice za felge?
 
Član
a drug, sad nesto gledam....sto ne bi pokusao da te cijevi uvalis dole u branik gdje su ti oni zarezi na samom rubu, bilo bi mnoogooo kulturnije ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top