CRASH xXx

CRASH xXx

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
danas smo bili kod adisa, momak se oporavio super, ovih dana jos da mu izvade one sine iz noge, i aBd bit ce sve dobro

prohodao je sto je najvaznije ;)
 
Član
evo za vas koji neznate momka, mozda se sjetite auta koje je imao prije ovog s kojim se skrsio nazalost, znaci rjec je o narandzastom golfu 3 veoma poznatom autu na streetrace-u u stylingu i ujedno clan kluba xXx a evo slika koju sam uspio nac (BTW ovaj se golf sad nalazi u vlasnistvu timskog kolege andrej-a koji ujedno i prodaje golfa, pa ako nekog interesuje kupovina istog, nek mi se recimo javi na PM pa ga ja uputim za dalje)

i329646_slika256068.0.jpg
 
Član
Bili smo kod brude juce oko 4 sata.Kile,Andrej,Adis(bruda pofalici) i ja malo smo cirkuzali kod naseg Adisa.Malo se Andrej i Adis sibali i tako to.:lol: Sve mu je povadjeno iz noge ono zeljezo,moze da ustane i pomalo da hoda sa stakama.Oporavlja se nevjerovatnom brzinom i ocekujemo sto prije da stane na noge.

Apsolutno sve mu se povuklo sa lica. Zivno je pravo.Uglavnom extra se osjeca nasuprot kakav je bio. ;)
 
Član
Ev da javim konacno da je Adis izasao iz bolnice.Extra se osjeca i svakog dana u svakog pogledu se sve vise oporavlja:cool:;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top