CRASH xXx

CRASH xXx

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hahaha,jao legendi,Adi koda gledam glavni organizatori meze Veko i Madzid,jao legendi majko moja draga :icon_smile::icon_smile:
 

IGY

Član
super drago mi je da e oporavlja
pozdravi ga puno od mene, jbg otisao bi mu ali od juce me gripa lomi nemicem iz kuce nigdje
 
Član
IGY je napisao(la):
super drago mi je da e oporavlja
pozdravi ga puno od mene, jbg otisao bi mu ali od juce me gripa lomi nemicem iz kuce nigdje
Hocu prenijet cu mu. Hvala U bolnicu ne dolazi jos trebas da nam ga zarazis:lol::lol::lol::lol:...doji mu pod prozor a mi cemo ga prinjeti da te vidi :lol::lol::lol:
 

IGY

Član
MATADOX je napisao(la):
IGY je napisao(la):
super drago mi je da e oporavlja
pozdravi ga puno od mene, jbg otisao bi mu ali od juce me gripa lomi nemicem iz kuce nigdje
Hocu prenijet cu mu. Hvala U bolnicu ne dolazi jos trebas da nam ga zarazis:lol::lol::lol::lol:...doji mu pod prozor a mi cemo ga prinjeti da te vidi :lol::lol::lol:

budaletino jedna:cool:
 
Član
Pratim temu...;)

Bas mi je drago da je sve proslo OK i da ide na bolje...;)

Fino je vidjet kad se raja pomaze...;)
 
Član
Samo da vam javim da nam je Bruda sve bolji mashala.Za nekih otprilike sedmicu dana trebao bi znati bolje informacije o citavom stanju.

Sve u svemu napreduje iz dana u dan. ;)
 
Član
MATADOX je napisao(la):
Samo da vam javim da nam je Bruda sve bolji mashala.Za nekih otprilike sedmicu dana trebao bi znati bolje informacije o citavom stanju.

Sve u svemu napreduje iz dana u dan. ;)

pozdravi ga od mene i pozeli mu jos brzi oporavak .... i reci mu da nismo ni sumnjali u njegov oporavak ;) ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top