CRASH xXx

CRASH xXx

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Astra je napisao(la):
brz oporvak zelim,i ubuduce pamet u glavu,vidis da mangupisanje nigdje ne vodi!!!
A da malo skratis jezik i nepametujes previse??? Ovdje smo da ga podrzimo i da mu zazelimo brz oporavak a ne da pametujemo.
 
Član
zelim brz oporavak drugu ADISU i da kasnije sve bude uredu sa njim a ako mu bude trebala fiziiotrepeutska usluga neka se javi slobodno rado cu mu POMOCI
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
ima li kakvih novih informacija

Pa danas bi trebao imati glavnu vizitu ja mislim da mu povade drenove za ciscenje rana i da vide kako ide oporavak pa ce danas ili sutra znati kako dalje. Kasnije bih ga trebao zvati ili otici do njega ako mognem izaci sa posla pa cu imati vise informacija.

ZAHVALJUJEM SE AMK CARBON-u NA VELIKOM INTERESOVANJU I PODRSCI NASEM KOLEGI ADISU.

U IME STREET RACE TEAM-a xXx VELIKO VAM HVALA.
 
Član
MATADOX je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
ima li kakvih novih informacija

Pa danas bi trebao imati glavnu vizitu ja mislim da mu povade drenove za ciscenje rana i da vide kako ide oporavak pa ce danas ili sutra znati kako dalje. Kasnije bih ga trebao zvati ili otici do njega ako mognem izaci sa posla pa cu imati vise informacija.

ZAHVALJUJEM SE AMK CARBON-u NA VELIKOM INTERESOVANJU I PODRSCI NASEM KOLEGI ADISU.

U IME STREET RACE TEAM-a xXx VELIKO VAM HVALA.

ma nema drug na cemu. ako kad mozemo pomoci tu smo da pomognemo.
pozdravi adisa i zazeli mu brz oporavak
 
Član
jao brate tek sad ovo vidjeh .... covjece nemogu da vjerujem :icon_cry: .... dragi adise nek si nam ziv i zdrav i abd da se sto prije oporavis .... jao nemogu da vjerujem sokira se sad kad ovo vidjeh .... Adi javljaj nam redovno kako mu je .... poruka porodici je ne sikirajte se previse adis je jak momak i siguran sam da ce sve bit OK .... brz oporavak Adise ....

I jos nesto, ako slucajno treba jos krvi, samo javite, eto mene i Azre odmah da damo jos, ako je vjerovat sjecanju mog starca ja sam nulta pozitivan sto znaci da bi ti moja trebala pasat nebitno koja da si ti, jedino neznam za azru koja je ona, al nebitno ako nebude mogla njena, evo ti moja duplo .... pozzz i drzi nam se druze, nema takvih ko ti puno i vrijedi nam te spasit ....
 
Član
eddo je napisao(la):
jao brate tek sad ovo vidjeh .... covjece nemogu da vjerujem :icon_cry: .... dragi adise nek si nam ziv i zdrav i abd da se sto prije oporavis .... jao nemogu da vjerujem sokira se sad kad ovo vidjeh .... Adi javljaj nam redovno kako mu je .... poruka porodici je ne sikirajte se previse adis je jak momak i siguran sam da ce sve bit OK .... brz oporavak Adise ....

I jos nesto, ako slucajno treba jos krvi, samo javite, eto mene i Azre odmah da damo jos, ako je vjerovat sjecanju mog starca ja sam nulta pozitivan sto znaci da bi ti moja trebala pasat nebitno koja da si ti, jedino neznam za azru koja je ona, al nebitno ako nebude mogla njena, evo ti moja duplo .... pozzz i drzi nam se druze, nema takvih ko ti puno i vrijedi nam te spasit ....



Hvala ti eddo nece vise trebati krvi operacije su prosle.

pozz
 
Član
Iceman je napisao(la):
eddo je napisao(la):
jao brate tek sad ovo vidjeh .... covjece nemogu da vjerujem :icon_cry: .... dragi adise nek si nam ziv i zdrav i abd da se sto prije oporavis .... jao nemogu da vjerujem sokira se sad kad ovo vidjeh .... Adi javljaj nam redovno kako mu je .... poruka porodici je ne sikirajte se previse adis je jak momak i siguran sam da ce sve bit OK .... brz oporavak Adise ....

I jos nesto, ako slucajno treba jos krvi, samo javite, eto mene i Azre odmah da damo jos, ako je vjerovat sjecanju mog starca ja sam nulta pozitivan sto znaci da bi ti moja trebala pasat nebitno koja da si ti, jedino neznam za azru koja je ona, al nebitno ako nebude mogla njena, evo ti moja duplo .... pozzz i drzi nam se druze, nema takvih ko ti puno i vrijedi nam te spasit ....



Hvala ti eddo nece vise trebati krvi operacije su prosle.

pozz




jbga madzide nikad se nezna kod ovakvih stvari .... uglavnom ako zatreba, valjda imas moj broj, zovi odmah, krecem iste sekunde nebitno dan noc tu sam ;) .... BTW imal kakvih novosti ....
 
Član
Pa juce kad sam zavrsio sa poslom oko pola 7 otisao sam da ga vidim. Ja ulazim u sobu kad to meza na stolu(cevapi sa kajmakom,burek) i jos par bolesnika sjedi gledaju TV :icon_smile:

Adis je sve bolje,kao sto rece Madzid nece vise krvi trebati,sa operacijama je gotovo hvala bogu. Otok sa lica se povukao. Ma svaki dan je bolji i bolji...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top