counter strike

counter strike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Outrage je napisao(la):
Hahahhahahahah legendo :D

hahah, nemam uslova za dobar gaming, kad smo se ono pucali ja igram sa laptopa (pa ti skontaj koliki je monitor), skopcan maleni asus mis koji je dosao uz laptop (ne pretjerano precizan) i podloga predvostrucen papir a4 formata i na cosku stavljena ona uredska 'gumica' da se ne pomjera + taj mis je ispod nivoa laptopa pa kad skontas, ja sam bio igračina jbt :lol::lol: e da, imao sam dobre slusalice :D

evo dobio sam danas reklamnu podlogu za mis (raifhaisen leasing) hahahah, sta reci, polakooooooo i bit ce headshoot-eva, ima da dragonu instrukcije dajem :lol:
 
Član
I ja sam sebi instalirao ovo i nisat ne kontam,hajd ko pomalo znam pucat,kupit pistoljic i puskicu.Zanima me kako da napisem nesto u konzoli pa da svi vide,i kako za vrijeme igre promjenim ime?I naravno na kojem serveru i oko koliko sati se okuplja raja sa foruma?
 
Kanterasi kako napreduje pucanje :) E ovako ja sam svaki dan za kanterom , svaki dan ga igram jer radim u igraonici pa nemam sta drugo da radim . . . Ko voli da igra cesto cs i ko zeli kakav cw da baci sa mojom ekipom neka se javi :)


nikola_bn_@hotmail.com


Pozdrav i vidimo se preko nisana xD
 
Ja sam redovan igrac cs-a. Nisam neki pro al sam cesto na samom vrhu, i svidja mi se ideja da se svi skupimo i bacimo koju. Mozda nakon toga i osnujemo neki klan.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top