counter strike

counter strike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dakle jel igra ko na kojem serveru
da se jednom okupimo i rokamo ekipa sa bh ćuninga samo npr dogovorimo se kad i u kolko sati i upad i makljaza sa nickovima koje i ovde koristimo tako ako ti je ko nesto kriv roknes ga sa ak47 po jajima :p
 
Član
igrao davno bio veliki cheter ubio kroz zidove i dosadilo mi bio sam najaci :icon_biggrin:
pusti djecu neka se sada igraju:D
salim se naravno nije problem mozemo da se okpuimo i da igramo igrao sam najvise na teolu,NET,zona,KGB i jos nekih par .Velika je to zaraza :icon_twisted:
 
Član
i ja sam na teolu cesto cro herza i canonball
fina zajebancija to sam igrao u srednjoj prije 8-9 godins stalno
a sad ovako malo se zajebavam ubijam dosadu a igra je jos uvjek dobra kao i kad se pojavila tek
 
Član
da mi ga nije mrsko sada instalirati a imam na cd negdje da te preslusam malo bmwscener:lol:
 
Član
ajde veceras posle 9 sati ko hoce na canonball server cesto je prazan tu se okuplja ekipa sa jenog drugog foruma ali mozemo i mi neka pucaju ako smetamo hahaha


212.200.163.178:27023


pa eto da se druzimo :)
 
Član
zapisao sam serever ali necu moci veceras posto necu biti kuci imam neki rodjus ali moze sutra vecer evo zapisacu server ;)
 
Član
Zanimljivo,ali svega sam igrao jedino CS-a se nisam nikad uštelio..Ako nađem igru instaliraću,uvjeren sam da ću postati pravi skiller kroz koji dan.. :D
 
Član
de ljudi,ja ne znam ni igrat,jos dok skuzim cheatove,nabit cete puuuuno killova na meni
nije fer:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top