counter strike

counter strike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
maloprije aldin i ja igrali kod outragea i brate, strasno, recimo neki kicker citer samo takav, ne prestaje frajer, banuje ga neki cole, ovaj se vrati cim cole ode, tj skine mu ban drugi administrator (ovo je jedan od najmanje 4 primjera), outrage sta da ti kazem, ne zna se ko pije a ko placa

veceras ako se bude pucalo javite gdje, mozda se 'izvarijantise' sta :)
 
Član
Ibiza nije mu niko skinuo ban :D vec je stvar u IP adresama :D cojk restartuje Router dobije novu IP i udje hehehe :D to je problem na svim serverima i nema lijeka protiv toga !!!

Kad su admini tu nece sigurno biti problema ali jbg ni oni nemogu uvijek biti tu zar ne!? :D
 
Član
Outrage je napisao(la):
Ibiza nije mu niko skinuo ban :D vec je stvar u IP adresama :D cojk restartuje Router dobije novu IP i udje hehehe :D to je problem na svim serverima i nema lijeka protiv toga !!!

Kad su admini tu nece sigurno biti problema ali jbg ni oni nemogu uvijek biti tu zar ne!? :D

:lol:

ma znam, nego kontam cole ga banovo, ode cole, dodje neki drugi lik-admin, 1 min kasnije vrati se i kicker, onda 10ak min ga mi napadamo da ugasi cheat on nista a pritom ga i admin brani, kao daj pustite covjeka, sad da me ubijes ne znam koji je nick bio tom adminu

a veceras sve 5 :cool:

snow se rasturao ;)
 
Član
ma kad zapne samo me zovite tu sam pa ce biti i snow za VAS :D

a sa kickerom je taj problem da ima kicker koji prilicno dobro igra i admini znaju to,dok ima neki lik koji je teski citer i koristi njegov nick :D shega prava cime se djeca bave,bilo kako bilo rekao sam vishe me ne zanima koji je cim ga vide admini ide ban :D pa nek se oni izmedju se dogovaraju :D
 
Član
kod outrangea sam ;)

dvoica wh imaju a jedan tj kicker i aim, out mozda postoji kicker koji dobro igra al ovo je neka seljacina cim nema admina ganjaju neki skor i svakih 10 sec kucaju /top15

pa mislim.......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top