corsa A sedan iz TZ - komentari projekta

corsa A sedan iz TZ - komentari projekta

Član
RE: corsa A sedan iz TZ

Fina korsa,neznam bas kakav look furas,ali mi se svidja....a jedino sto mi se nesvdja je ova siva(bijela) boja branika i maske...ostalo je ok;)
Savjet:
kupi neke crne presvlake(imas one kao eko koza,bez ikakvih oznaka) za ove ostale siceve i dobre crne patosnice sa crvenim rubom(da ide uz pojas:icon_smile:)
Sretno i odrzavaj tu unutrasnjost malo bolje:D:D;)

I da,stavi ralicu(dodatak)od trojke GTI nek lize pod,a u zimskim uvjetima moze sluziti kao grtalica da ocistis ispred kuce(zgrade):D:D:D

:cool:
 
RE: corsa A sedan iz TZ

2srki: sto se tice dubokih karambolki nema od tog nista jer je veoma tesko nac novu sedan korsu...a da nabacim samo prednju duboku bezze...sjediste mi je ovo veoma bitno da me drzi u krivinama kako treba...za suvozaca nije ni bitno...kad sam s nekim svakako ne vozim brzo...a plus sto je dosta cvrsce u slucaju eventualnog bocnog udesa ili tako nesto...dalje sportski pojasevi su isto puno bolje rijesenje od fabrickih a ruzno izgledaju na fabrickim sjedistima...masku ako naletim nekad negdje od gsi onda uzem ako bude jeftino jer mene styling ne zanima puno i nemam bas pretjerano para da bacam pare na neke dzidze koje mi funkcionalnost ne podizu...lip takodje...i ovako grebem dje stignem lip nije potreban, ali eto opet ako naletim jeftino negdje barem cu ga probat na par dana montirat...

2mariodrag & Deyo: ma lagana jbg...u prospektu pise suha 760 ili 780kg...54KS..1.2....a kroz krivine se ona tek pokaze radi gewindi...:) a bice neki ba jaci motor treba PARA....al dosta, necu da sfuserim...ocu da mogu krenut za barcelonu da ne brinem da ce nesto otkazat...

2 M A R E X: vec odavno su karambolke i maska u crno ofarbani...to je bilo nekad na pocetku tako uradjeno da malo razbije monotoniju, ali od kako sam felge sredio ceko sam samo da nadjem vremena pa da i karambolke ofarbam u crno...presvlake sumnjam da cu kupit pogotovo ne od eko koze...opet ne bacaju mi se pare na sminku...tepihe bi trebo sa rubom crvenim uzet, to ne kosta puno i moram ono oko rucice mjenjaca isto promjenit...isto ce bit sa nekim crvenim savom jer je volan kozni sa crvenim savom...a da je prljavo i zapusteno....tu se moram pokrit usima...ISTINA...nemam vremena da to ko cojk usisam...:D
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

Kako kazes ne zanima te sminka,ali ja kazem kada bi stavio te presvlake(oko 40km su) na ostala sjedista,te patosnice sa crvenim rubom,i kozicu oko mjenjaca sa crvenim kncem dosta bi podigao nivo elegancije,i jos usput to sve odrzavao...
Jer ono vidis staru corsu sedan,na 13" spustena do zemlje(naprijed GTI lip:D),pogledas unutra a ono:sportski sic,volan,rucica,sve cisto ko apoteka...i zapitas se sta je tek pod haubom....ma znas koji osjecaj,neopisivo vjeruj mi,perverzija:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
ali opet imas svoj stil,sretno dalje;)
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

Lijepo je vidjet da neko radi i drugacije auto a da nije neki golf :lol: sretno u nastavku :cool:
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

e svida mi se sjediste,,,extra i jeftino,,,,a auto,zatamnio bi stakla,,,,,krov ofarbat u crno,,resetku hladnjak i karambolke u crnu 'mat',,,dobio bi 'sjaja' i elegancije ,,,,,ide s ovim crnim felama,,,a nije puno para,,,moje misljenje i prijedlog,,,;)
 
Legend
RE: corsa A sedan iz TZ

AnDel je napisao(la):
e svida mi se sjediste,,,extra i jeftino,,,,a auto,zatamnio bi stakla,,,,,krov ofarbat u crno,,resetku hladnjak i karambolke u crnu 'mat',,,dobio bi 'sjaja' i elegancije ,,,,,ide s ovim crnim felama,,,a nije puno para,,,moje misljenje i prijedlog,,,;)

ti si poznat po ovom dizanju starih tema,pazi malo ubuduce;)
 
Legend
RE: corsa A sedan iz TZ

sparco ....:cool:
te felgice sto si kupio , ispoliraj fino i bice to odlicno na corsi
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

Ma brate extra je cudo samo zatamni te zmigavce narancaste zivota ti ubise u oci mal osljepih crna maska crni farovi sve dvobojno samo zmige narancaste eto savjet extra corsica a i rijetka je opasno! Koliko su te dosle poluosovine zglobovi i diskovi itd...
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

druze tito , vrlo dobro ! :D ekstra je corsa , nisam mogao vjerovati da ovo auto moze ovako izgledati , respect :cool::cool::cool:
 
RE: corsa A sedan iz TZ

cnic_gsi je napisao(la):
Ma brate extra je cudo samo zatamni te zmigavce narancaste zivota ti ubise u oci mal osljepih crna maska crni farovi sve dvobojno samo zmige narancaste eto savjet extra corsica a i rijetka je opasno! Koliko su te dosle poluosovine zglobovi i diskovi itd...

ma znam ba zmigavce...tek sam juce farove montiro...pa ocu da nadjem negdje bijele pa malo zatamnim...ovi narandzasti glupo izgledaju kad se zatamne...

a sto se tice ovog farbanja krova u crno i to...najvjerovatnije ide cijelo auto u mat crnu na proljece...a mozda onda krov u neku metalik bijelu perlu neku nesto tako...malo da ne budemo svi isti jbg :icon_smile: al to cisto sumnjam, jer ima siber pa ce bit bezze...bitno je samo da se dobro lakira da ne jede hrdja...i treba da bude neki jeftiniji lak da se jeftino moze i sredit ako bude udesa, ako me neko zakaci, ogrebe i to...a felge sad cekam neke 15ke mrezaste ovih dana...pa jos samo gume cestite da nadjem...neko je pito za poluosovine i to...ebay lagerovana roba: poluosovine, zglobovi (unutrasnji i vanjski) sa mandzetnama, brembo diskovi (cijena normalno 60eur), dobosi, zadnji lezajevi...sve to novo za 20eur... :lol: zivio ebay...jos sam na to onda kupio pakne, plocice, lezajeve prednje, i lezajeve amortizera i sve me to ukupno sa ugradnjom kostalo jos 180KM....uglavnom trap cijeli sredjen za eto nekih 220KM...
 
Početnik
RE: corsa A sedan iz TZ

bgm fina corsika,extra uradena...a to sto se tice da ovi motori idu,to je istina ja sa svojom CORSIKOM 1.0 33kw derem reno 1.1 33kw,u svim pogledima znaci i u ubrzanju i u medjuubrzanju,a izgugloo sam da je i max speed veci,ali :icon_exclaim:...ugl za corsicu imam samo rijeci hvaleee ;)
 
Top