corsa A sedan iz TZ - komentari projekta

corsa A sedan iz TZ - komentari projekta

Član
RE: corsa A sedan iz TZ

ma sad je lakse milion put ba...jos ja naviko na kamionu na retrovizore...tako da se tesko bilo naviknut na ono okretanje kad vozim :D
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

lijep autic,samo i ja mislim,da bi trebalo gume malo manjeg profila,ljepse bi izgledalo(mada znam da uopste nije prakticno za nasih puteva)
 
RE: corsa A sedan iz TZ

Juce sam je vidio izmedju bivse Elme i Korzoa, prekrasna je, a skoljka je leglaza 10+...Jos kad bi i drugu stavio, jos ljepse...Najvise mi se dopada nagib prednjih tockova....Jos kad bi stavio i 175/50 R13 onda bi bila jos veca pojava na cesti...;)
 
RE: corsa A sedan iz TZ

roki_actros je napisao(la):
Jos kad bi stavio i 175/50 R13 onda bi bila jos veca pojava na cesti...;)
...i bila bi jos niza i belaj...i vako kacim auspuhom i karterom preko lezeceg, ono moram bas polako da se ne zaljulja ni malo...a parking samo na ravan asfalt...tako da nije ona ni vako losa...a to dje si je vidio vazda bude tu...free parking..ako mislimo na istu ulicu onu malu prema casinu...
 
RE: corsa A sedan iz TZ

Jeste, jeste to je ta ulicica...Hehe ne moze i "jare i pare" ...Ja se vozim na 6 cm od zemlje...Spocetka je bilo tesko, sad sam se navikao ;) Ali zato karting u krivinama, zaboravio sam na kocenje, samo samaraj po gasu u krivini, a jos sjedista drze Bogovski...Jest da na rupama bubrezi ispadaju, ali Boze moj, ako hoces stabilnost odmah je tu krutost i neudobnost...;)
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

Bas sada nesto razmisljam, ove Corse A Sedan generalno imaju bolji lim nego hatchback izvedba. Bas se vidi da je auto u crti, tu nema sta. Sto se tice ovih stvari koje si radio, to sjediste po meni nikako ne ide u taj auto. ja bih radije nabacio sjedista od Corse A GSI ili barem od Sprint serije. Jos bih ti dao prijedog da nabacis duboke karambolke od nove serije i stavis neki fin i kulturan lip (ralicu) na njega. Eh, sada sto se maske tice, moze ti i ta ostati, a mogao bi i pokusati prepraviti masku od nove serije i nabaciti. Vidio sam jednu takvu Corsu na netu i spremio sliku, pa cu ti je posati dok je pronadjem...
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

brza je ta corsa za 1.2 motor jel?

ja te jedva pratio :icon_biggrin:

dobra skoljka
 
Top