corsa A sedan iz TZ - komentari projekta

corsa A sedan iz TZ - komentari projekta

Legend
RE: corsa A sedan iz TZ

ovo extra izgleda, samo bih ti topolo preporucio gumu manje dimenzije (visine / profila) da felga vise dodje do izrazaja..
 
Legend
RE: corsa A sedan iz TZ

sad bas gledam kroz prozor i vidim korsica dobila i felgice,meni extra izgleda,ali kao sto noke rece dobro mi bu stojale i gume manjeg profila...
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

ma ne moze se s manjim profilom, kad je i ovako prenisko naprije, pa zapinje na mnohim mjestima...a i tvrdo je auto dosta, pa bi je samo razvalile gume manjeg profila...
jos su ove sad nove kupljene ljetne, tako da od mijenjanja nema nista ;)
 
RE: corsa A sedan iz TZ

ma meni se bas ovako svidja s ovim gumama ko da je muscle car :icon_smile: a i udobnija je i plus ako bi stavio nizi profil znas kolki bi tockici bili ovo bas optimalno meni...i plus sto je nas 13ku jos nizeg profila nemoguce skoro...a poslije je eventualno nekom prodat ko polovnu jos teze tako da....
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

Sta da kazem, okrecu se glave, lome se vratovi :cool:, jos samo odtamnit, pa stavi ona stakla bez ikakvog fabrickog zatamnjenja :D
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

Poznat mi ovaj autic sa stupina :p nesto ga cesto vidjam kad sam gore...al tebe nesto nikako:p

finn aVtic..samo laganica ;)
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

volan tesko...prico sam ti razlog...a skoljkica takodje ima problema oko nosaca...jebeni svabo moro sve iskomplikovat...haman da ce jedini nacin bit zavrtanje u pod, pa se nece moc pomjerat naprijed-nazad...

@Got2b: ma i jesmo mi sa stupina...ako kad vidis negdje slobodno stani, blicni il nesto..:)
 
RE: corsa A sedan iz TZ

Ma iskombinujte nesto,siguran sam da stari ima nekog asa u rukavu.Cojek mehanicar jbg;)
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

Faya_M5 je napisao(la):
volan tesko...prico sam ti razlog...a skoljkica takodje ima problema oko nosaca...jebeni svabo moro sve iskomplikovat...haman da ce jedini nacin bit zavrtanje u pod, pa se nece moc pomjerat naprijed-nazad...

@Got2b: ma i jesmo mi sa stupina...ako kad vidis negdje slobodno stani, blicni il nesto..:)



ZNAM BA DA SU U PITANJU STUPINE RADIO SAM U B4 U BANCI :D pa sam te tako i zapazio a takodje i sedan :D:D budem u renati jbg cesto :D:D:D:lol:

pozz
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

aha...ma ja, sad su banku zatvorili...a u renatu ne zalazim, tako da te nisam zapazio...

:icon_exclaim:

erol_brcak je napisao(la):
Ma iskombinujte nesto,siguran sam da stari ima nekog asa u rukavu.Cojek mehanicar jbg;)
ma moze se ono mozda uradit, al ima ba posla, tako da nije tek tako jednostavno...
a cim se uradi sjediste, ide pojas...:)
 
Član
RE: corsa A sedan iz TZ

Dobra Corsica,a uvijek mi se najviše sviđaao na njoj ovaj nagib točkova :cool:
 
Top