Corrado G60 (nova vozilica)

Corrado G60 (nova vozilica)

Član
Одг: RE: Одг: Corrado G60 (nova vozilica)

Darko_GT je napisao(la):
dado gti je napisao(la):
A vidio sam te druze prije dva dana izlazis sa grbavickog puta i malo si me zaobiso al sam se zeznuo ja bio u 4.al moracemo jednom da odmjerimo snage.hehe.al super je korado poznavao sam ga i prije.

Ja te počeo obilaziti u 4 :D vidim ti pritisnuo reko ne vraćati čuvaj lader :lol: ja sam uvjek za odmjeravanje sad sam riješio što je bacao više goriva i gušio se stavio sam nove svjećice , kablove , kapu i finger sad je top što se tiče snage i spreman za odmjeravanje svake vrste :lol: :123:

Super dragomije da je sad corado u top stanju iako ima dosta vise konja od mog,al avjek volim malo akcije.

Послато са HTC Sensation XL with Beats Audio X315e користећи Тапаток 2
 
Član
Sve je super samo me zvuk ubija ..... čuo si kakav je izvadili srednji lonac ima ispod samo katalizator i zadnji lonac protočni ubi ne možeš slušati ajde da je to onaj gotivni zvuk kao što mi je na golfu nego kao da je progorio negdje ..... strašno

erol_brcak je napisao(la):
ispravak, 200 kg laksi, jedva.

Corrado 1100, Honda oko 900

nebitno, jedva cekam :)

Direktore vagali smo je :icon_smile: ispod 900 ima , ako vjeruješ i ja, mislim da se nisi potezao sa g60 nikada osim sa onim bijelim sa sjebanim laderom
 
Badi s**** ,bavezno :)

Dare to ispod 900 kg je bilo dok je sohc bio i dok je sva bila ogoljena, sad racunaj na dohc 20 kg vise i nesto muzike i dampinga po vratima i koliko toliko sklopljen interijer :)
 
Član
prijatelju vidim da si negdje spomenuo potrosnju tvog g60
ja isto imam mali problem trosi mi oko 18L gdje se nalazi ta kruska od vode sto si mjenjao da pogledam u kakvom je moja stanju:icon_question:
mozda i ja rijesim problem potrosnje...
btw jeli ima uzeti novu negdje

pozdrav
 
Član
rildo je napisao(la):
prijatelju vidim da si negdje spomenuo potrosnju tvog g60
ja isto imam mali problem trosi mi oko 18L gdje se nalazi ta kruska od vode sto si mjenjao da pogledam u kakvom je moja stanju:icon_question:
mozda i ja rijesim problem potrosnje...
btw jeli ima uzeti novu negdje

pozdrav

Znači "glavna" račva na glavi kada otvoriš hubu gledaš u nju imaju dva indikatora jedan crni jedan plavi zamjeni plavi i biće sve ok pretežno pukne ili se rascijepi kada crkne taj indikator tako da je vidljivo kada ga izvadiš iz račve , imaš ga u topranovoj izvedbi svuda u autodjelovima ja imam popuste pa me je došao 7 km a sad ne znam koliko će tebe naravno pod uslovom da je indikator sa 2 žice ako je sa 4 teško ga je naći i vrlo je skup preko 100 km dođe .
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Al' volim kada neko nadje i kupi nesto o cemu sanja, vjerujem da je uzitak svaki dan ga gledati.

debeli potpis


jbte ne mogu da vjerujem da ja ovo nisam vidjeo do sada, Pukiiii slepce :icon_eek:

ne mogu ti opisati koliko mi je drago sto si ovo kupio, bratee kao da sam i ja uzeo sebi :icon_smile:

sve u svemu, cim montiram felge na svog golfa stizem u Brcko na druzenje i da vidim tu zvjerku :cool::cool::cool:
 
Član
pukim48 je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
Al' volim kada neko nadje i kupi nesto o cemu sanja, vjerujem da je uzitak svaki dan ga gledati.

debeli potpis


jbte ne mogu da vjerujem da ja ovo nisam vidjeo do sada, Pukiiii slepce :icon_eek:

ne mogu ti opisati koliko mi je drago sto si ovo kupio, bratee kao da sam i ja uzeo sebi :icon_smile:

sve u svemu, cim montiram felge na svog golfa stizem u Brcko na druzenje i da vidim tu zvjerku :cool::cool::cool:

VIdim ja tebra ti se ušutio reko ljut nešto na čika dareta :lol: , Hvala tebra na toplim riječima :D očekujem te da zalijemo corrada ako me put ne navede do tebe pa ćemo zaljevati kod tebe :D


A još jedna novina dobijam danas još dva ladera jedan je skršen drugi ispravan i uz to dobijam nove lamelice koje nisam mogao naći što znači da ću moći kompletirati set za reparaciju a na ovom skršenom se valja naučiti kako remont uraditit :D uglavnom možda i BiH dobije majstora za gladere :lol: :123:
 
Član
evo stigli laderi

dsc00371tq.jpg

By lotdmk2 at 2012-07-18

dsc00372g.jpg

By lotdmk2 at 2012-07-18

dsc00374nf.jpg

By lotdmk2 at 2012-07-18

dsc00373s.jpg

By lotdmk2 at 2012-07-18

Jedan je u ekstra stanju a ovaj drugi ima problem sa zazorima za "karike" ali nije strašno samo na jednom mjestu moglo bi se lagano povariti i lijepo izbrusiti i da bude ok
 
Član
pukim48 je napisao(la):
bravo direktore :cool::cool::cool:

Zar sumljaš šefe ??? Ovaj jedan cu da nabrijem da corrado skoči na 200 ks :D da imam za race a drugi za kuliranje :D a ostala 2 za rezevu heheheh postat ću diler g ladera
 
Član
Evo ubacio sam po meni neophodan cajger za svaki g 60 "boost" a uz slike kačim i klip da prostudiramo pritisak koji pumpa glader :cool:

uklonio sam glupi pretinac za kasete koje je totalno nepotreban i eto kako je ispalo

dsc00376mv.jpg

By lotdmk2 at 2012-07-21

dsc00377ti.jpg

By lotdmk2 at 2012-07-21

dsc00379u.jpg

By lotdmk2 at 2012-07-21

http://www.youtube.com/watch?v=SPaMc3Mntko&feature=plcp

Nisam ga pucao do blokade da vidim tačno koliko će da nabije
 
Top