Corrado G60 (nova vozilica)

Corrado G60 (nova vozilica)

Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Neću da ga hvalim dok ne pokažeš Erolu šta je G60 !

Jednom sa se sjebao i stao na crtu sa nespremnim autom i dozvolio da me nosaju po ustima ali dok ne bude sve kako treba i pod konac nece me niko vise navratiti. :123:
 
A jebo ga ti, pa sta si ocekivo, da cemo se potrkat i da niko nece nista rec u vezi toga, sad ti je krivo, a da je kojim slucajem bilo obrnuto jos bi prico "joj dobio sam ga sa nespremnim autom", ne bi bio snosljiv.

Uglavnom, isti smo svi kad popusimo ili kad dobijemo, a za onaj klip, mene si zvao, a ja nemam nista s tim, Lazo ga je postavio, docu ti u nedjelju na Arizonu poslijeu podne po crvenu foliju za stopove i da rascistimo sve, jer kontam da si ljut na mene nesto.
 
Član
Evo radilo se nesto danas :)

dsc00453va.jpg

By lotdmk2 at 2012-08-26

dsc00454dc.jpg

By lotdmk2 at 2012-08-26

dsc00457f.jpg

By lotdmk2 at 2012-08-26

dsc00459i.jpg

By lotdmk2 at 2012-08-26

dsc00460mx.jpg

By lotdmk2 at 2012-08-26

dsc00461cc.jpg

By lotdmk2 at 2012-08-26

dsc00462ax.jpg

By lotdmk2 at 2012-08-26

dsc00463au.jpg

By lotdmk2 at 2012-08-26
 
Član
to je extra ispalo, jos slike na autu kako to sija i to je to, mada ja sam siguran da ce biti extra, ovi projektori su cudo jedno:cool::cool:
 
Član
i ovo je tebi, mozda cu nekad ugraditi sociva :lol::lol::lol:

proslo je 7 dana i vec su cucnuli u korada.....veoma dobro izgledaju :cool::cool::cool:
 
Član
Sociva su legla jebiga ... bi xenon su , sijaju iznenadjujuce dobro, veceras je bila probna voznja prezadovoljan sam evo kako izgleda .

dsc02283g.jpg

By lotdmk2 at 2012-08-27

dsc02284nh.jpg

By lotdmk2 at 2012-08-27

dsc02287ei.jpg

By lotdmk2 at 2012-08-27

dsc02288o.jpg

By lotdmk2 at 2012-08-27

Evo malo slika i sibera smontiranog i malo sam farbao kazaljke

pukim48 je napisao(la):
i ovo je tebi, mozda cu nekad ugraditi sociva :lol::lol::lol:

proslo je 7 dana i vec su cucnuli u korada.....veoma dobro izgledaju :cool::cool::cool:

Jbg ispalo je vise nego povoljno da ne kazem dzabe , pricat cu ti :) uz ladno pivce

dzinn16v je napisao(la):
Imene zanima kako svijetli...koliko si platio lece ako se ne varam ovo su bixenon ili?

Sočiva su 350 KM ali sve dodje komplet cak i ljepilo za farove kada se rastavi vrlo lako se montiraju nema sjecenja farova i tako to . A bi xenon su.
 
WTF???350KM?Gledam ima setova bixenon leca zajedno sa balastima i sijalicama za 100tinjak eura?:icon_question:
 
Član
cini mi se da je moj i tvoj set isti,bar koliko sam mogao skuziti na onim slikama dok si ubacivao u farove, ja sam svoj platio kod Lige 200km, doduse bez balasta, jer sam imao svoje, da je bilo s balastima bilo bi 300 sigurno. po meni najbolje ulozen novac, nisam se pokajao ni sekunde, ko god ga ugradi iznenadit ce se koliko je dobra vidljivost
 
ArminM je napisao(la):
cini mi se da je moj i tvoj set isti,bar koliko sam mogao skuziti na onim slikama dok si ubacivao u farove, ja sam svoj platio kod Lige 200km, doduse bez balasta, jer sam imao svoje, da je bilo s balastima bilo bi 300 sigurno. po meni najbolje ulozen novac, nisam se pokajao ni sekunde, ko god ga ugradi iznenadit ce se koliko je dobra vidljivost

Prije koliko je to bilo...vidim da sada ima uzeti sve komplet za 2 stoje zajedno sa sijalicama balastima i lecama
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
cini mi se da je moj i tvoj set isti,bar koliko sam mogao skuziti na onim slikama dok si ubacivao u farove, ja sam svoj platio kod Lige 200km, doduse bez balasta, jer sam imao svoje, da je bilo s balastima bilo bi 300 sigurno. po meni najbolje ulozen novac, nisam se pokajao ni sekunde, ko god ga ugradi iznenadit ce se koliko je dobra vidljivost

Prije koliko je to bilo...vidim da sada ima uzeti sve komplet za 2 stoje zajedno sa sijalicama balastima i lecama

pred novu godinu sam ja uzeo, znam po garanciji. U tom periodu koji je prosao stvarno nisam imao nikakvih problema, ni jedna sijalica nikada se nije ugasila, nije treperila ili nesto drugo, hocu da vam kazem da je kvalitet seta koji sam ja kupio kod Lige vrh i svima ga preporucujem. meni je jedino krivo sto sebi nisam uzeo 5000k sijalice, ili cak 4300, ne sjecam se koje je Liga tada imao. kad budem kupovao sijalice uzet cu si 5000k vjerovatno, one su mi na oko najljepse
 
Član
Tacno ima setova i po 100 km i po 200 ali ovaj set kosta vise opravdano, jer ima drugacija sociva u kucistu u odnosu na druge a ovo je cijena bez balasta 350 samo dolaze sociva sa mehanizmima i controlerom za iste. sijalice su 5000 k u njima
 
Top