Corrado 1.8T

Corrado 1.8T

Legend
RE: Corrado 1.8 16V - Komentari projekta

drug svaka cast na odradjenom poslu, sledeci put kad bude probna voznja do pala javi se da pijemo kafu ;)
 
RE: Corrado 1.8 16V - Komentari projekta

Dejan 16v je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Znao sam vecinu tih stvari oko mehanike...takodjer i ovaj moj 2y mjenjac bi mogao podnijeti tih tvornickih 150ks ali ako se ide na vecu snagu onda ga ne preporucuju....
Daj reci sta je sa strujom...tko ti je skinuo imobilajzer i dali je tesko prepraviti struju da pase na central electric 2 kao sto je u corrada igolfa?

Ova skoda nije imala imobilajzer nego kod u satu, to sutra trebam skidati ako stignem, a dzekovi ne odgovaraju na tablu, ja srecom ostavio stare dzekove od g60 sto su isli na tablu osigiraca pa cu njih iskoristiti da prepravim moram osjeci dzekove od turba i prelemiti na svoje!
Nema tu puno zica imas prtiske ulja, temperature vode i ulja, pobuda za altenator, zica za diagnostiku i ostale za relej paljenja procesora!

Aha...to je velika prednost...ajde da te ne gnjavim bezveze ako ikad pocmem to slagati sebi zvat cu te;)
Ne sumnjam da ces ti to dobro odraditi samo polako i sretno:123:
 
Član
RE: Corrado 1.8 16V - Komentari projekta

Dejan 16v je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
KR,pa ABF, pa onda 1.8 T,sve bolje i bolje na cemu li ces stati :icon_biggrin: uglavnom svidja mi se tvoja motorizacija :icon_biggrin: sa 1.8 T cipovanim ima da leti Corrado.

Sledeci R32... :lol:
Nebi me cudilo od tebe da uskoro procitam post,evo ga ide R32 u corrada,,vadi se 1.8 t,nije ni to los motor ali eto jeftino mi ispao R 32 :lol:
 
Član
RE: Corrado 1.8 16V - Komentari projekta

dzinn16v je napisao(la):
Dejan 16v je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Znao sam vecinu tih stvari oko mehanike...takodjer i ovaj moj 2y mjenjac bi mogao podnijeti tih tvornickih 150ks ali ako se ide na vecu snagu onda ga ne preporucuju....
Daj reci sta je sa strujom...tko ti je skinuo imobilajzer i dali je tesko prepraviti struju da pase na central electric 2 kao sto je u corrada igolfa?

Ova skoda nije imala imobilajzer nego kod u satu, to sutra trebam skidati ako stignem, a dzekovi ne odgovaraju na tablu, ja srecom ostavio stare dzekove od g60 sto su isli na tablu osigiraca pa cu njih iskoristiti da prepravim moram osjeci dzekove od turba i prelemiti na svoje!
Nema tu puno zica imas prtiske ulja, temperature vode i ulja, pobuda za altenator, zica za diagnostiku i ostale za relej paljenja procesora!

Aha...to je velika prednost...ajde da te ne gnjavim bezveze ako ikad pocmem to slagati sebi zvat cu te;)
Ne sumnjam da ces ti to dobro odraditi samo polako i sretno:123:

Ide sve fino zaad, ima posla prepravki dosta sve sitnice ali oduzimaju vrijeme, ai ispaltice se nadam se!
 
Član
RE: Corrado 1.8 16V - Komentari projekta

GTI FAN je napisao(la):
Dejan 16v je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
KR,pa ABF, pa onda 1.8 T,sve bolje i bolje na cemu li ces stati :icon_biggrin: uglavnom svidja mi se tvoja motorizacija :icon_biggrin: sa 1.8 T cipovanim ima da leti Corrado.

Sledeci R32... :lol:
Nebi me cudilo od tebe da uskoro procitam post,evo ga ide R32 u corrada,,vadi se 1.8 t,nije ni to los motor ali eto jeftino mi ispao R 32 :lol:
:lol::lol::lol:
Ne smijem nista reci!



Solomaher je napisao(la):
Beton jbt :icon_eek: kakav li ce tek zvuk da ima :icon_twisted:

Imkace slican zvuk, kao i abf, mozda i tisi!;)
 
Legend
RE: Corrado 1.8 16V - Komentari projekta

ne znam sta da kazem , ti i tvoj projekat je samo vrijedan pohvala
ABF je super motor ali opet Turbo ima onu "čehru" .... svaka cast druze , samo trpaj jos slika , i neka bude sa srecom da se dobro dobro navozas ;)
 
Član
RE: Corrado 1.8 16V - Komentari projekta

enesss je napisao(la):
ne znam sta da kazem , ti i tvoj projekat je samo vrijedan pohvala
ABF je super motor ali opet Turbo ima onu "čehru" .... svaka cast druze , samo trpaj jos slika , i neka bude sa srecom da se dobro dobro navozas ;)

Hvala drug, ma i ABF je raskivo, ali turbina je turbina! Pocinje kidati od 1600 obrtaja dok abf od 4000
 
RE: Corrado 1.8 16V - Komentari projekta

Bolja opcija ti je panel, plus malo povecan dotok zraka u kutiju,,
ja se to kanim vec ima godina da uradim,, cijev malo vecu,, do kutije
i k&n,, da bolje dise :icon_smile:
 
Član
RE: Corrado 1.8 16V - Komentari projekta

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
Bolja opcija ti je panel, plus malo povecan dotok zraka u kutiju,,
ja se to kanim vec ima godina da uradim,, cijev malo vecu,, do kutije
i k&n,, da bolje dise :icon_smile:

Ma malo mi potjesno kada panel stavim,mozda izvucem cijv pa gljivusaru stavim!:lol:
 
RE: Corrado 1.8 16V - Komentari projekta

nisam dugo pratio projekt, fino si napredovo ;)
jesil radio osvjetljenje kazaljki, ja sam ubacio diode ispod svake kazaljke u Golfu i fino svijetli i naso plavu traku pa tako da je sat identican ko u mk4, al navece:D
 
Član
RE: Corrado 1.8 16V - Komentari projekta

GreenDevil je napisao(la):
nisam dugo pratio projekt, fino si napredovo ;)
jesil radio osvjetljenje kazaljki, ja sam ubacio diode ispod svake kazaljke u Golfu i fino svijetli i naso plavu traku pa tako da je sat identican ko u mk4, al navece:D

E nisam se jos nakanio na to!:lol:
 
RE: Corrado 1.8 16V - Komentari projekta

Dejan 16v je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
nisam dugo pratio projekt, fino si napredovo ;)
jesil radio osvjetljenje kazaljki, ja sam ubacio diode ispod svake kazaljke u Golfu i fino svijetli i naso plavu traku pa tako da je sat identican ko u mk4, al navece:D

E nisam se jos nakanio na to!:lol:

jest da valja rasklopit citav sat al se isplati kad pogledas navece, mene svako pita kako sam ubacio sat od mk4 :lol:
slikacu sat veceras pa cu ti postavit sliku da vidis kako izgleda, nemam sad auta

foto0453y.jpg

By greendevil1987 at 2012-08-28
 
Član
RE: Corrado 2.0 16V ABF

Turbak upaljen, radi ko sat, bice jos slika i po neki video!
Zahvaljujem se clanu foruma Nermin koji je skino kod sa procesora, sve pohvale i preporuke za ovog momka!
 
Top