cornering(fog) lights..MAGLENKE KOJE SE PALE PRI SKRETANJU LJEVO ILI DESNO

cornering(fog) lights..MAGLENKE KOJE SE PALE PRI SKRETANJU LJEVO ILI DESNO

Član
kavaz je napisao(la):
dami bezveze napadas covjeka, samo te je upozorio na problem.
upale ti se xenoni kad otkljucas, kad palis auto vjerovatno izgube struju, pa se ugase i onda opet upale (inace jako "pozeljna" stvar za xenone)

brate nije stvar u tome, to sam ja prebacio na xenone dok maglenke ne postavim, razumijes? a 2 stvar je u tome sto covjek uvjek nesto komentarise u vezi mene...
 
Član
dami2580 je napisao(la):
kavaz je napisao(la):
dami bezveze napadas covjeka, samo te je upozorio na problem.
upale ti se xenoni kad otkljucas, kad palis auto vjerovatno izgube struju, pa se ugase i onda opet upale (inace jako "pozeljna" stvar za xenone)

brate nije stvar u tome, to sam ja prebacio na xenone dok maglenke ne postavim, razumijes? a 2 stvar je u tome sto covjek uvjek nesto komentarise u vezi mene...

sad me prozivas a milion si mi poruka poslao, uvijek nesto pitas, i uvijek ti fino odgovorim,i na kraju krajeva i sad sam ti fino rekao, sjebat ces xenone bezze, nisu oni te kvalitete da mogu izdrzat to kako si ih ti spojio
 
Član
ArminM je napisao(la):
dami2580 je napisao(la):
kavaz je napisao(la):
dami bezveze napadas covjeka, samo te je upozorio na problem.
upale ti se xenoni kad otkljucas, kad palis auto vjerovatno izgube struju, pa se ugase i onda opet upale (inace jako "pozeljna" stvar za xenone)

brate nije stvar u tome, to sam ja prebacio na xenone dok maglenke ne postavim, razumijes? a 2 stvar je u tome sto covjek uvjek nesto komentarise u vezi mene...

sad me prozivas a milion si mi poruka poslao, uvijek nesto pitas, i uvijek ti fino odgovorim,i na kraju krajeva i sad sam ti fino rekao, sjebat ces xenone bezze, nisu oni te kvalitete da mogu izdrzat to kako si ih ti spojio
brate ja sam tebi zahvalan od sveg srca kad si mi god pomogo i kad sam trazio savjet, i ti mi ga dao, ali nekad stvarno pretjeras, sto jes jes...;)
 
Član
dami2580 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
dami2580 je napisao(la):
kavaz je napisao(la):
dami bezveze napadas covjeka, samo te je upozorio na problem.
upale ti se xenoni kad otkljucas, kad palis auto vjerovatno izgube struju, pa se ugase i onda opet upale (inace jako "pozeljna" stvar za xenone)

brate nije stvar u tome, to sam ja prebacio na xenone dok maglenke ne postavim, razumijes? a 2 stvar je u tome sto covjek uvjek nesto komentarise u vezi mene...

sad me prozivas a milion si mi poruka poslao, uvijek nesto pitas, i uvijek ti fino odgovorim,i na kraju krajeva i sad sam ti fino rekao, sjebat ces xenone bezze, nisu oni te kvalitete da mogu izdrzat to kako si ih ti spojio
brate ja sam tebi zahvalan od sveg srca kad si mi god pomogo i kad sam trazio savjet, i ti mi ga dao, ali nekad stvarno pretjeras, sto jes jes...;)

opet skontaj da ti nista lose nisam rekao, cak sta vise rekao sam za tvoje dobro, samo je pitanje vremena kada ce ti crknut xenoni, stradat akumulator ili nesto trece, ako je to lose s moje strane onda se ja tebi duboko izvinjavam
 
odavno se nisam ovako ismijao :lol::lol::lol::lol::lol:

4 strane texta, samo jedan koristan post, onaj sa linkom uredjaja, ovo ostalo, oplakao sam :lol::lol::lol::lol:

a dami :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: car po obicaju, cudo nema neki problem da postavi :D:D


i da, jos jedna stvarka, pokretac teme, pogresan podforum, ovo je trebalo u "savjete" ;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
dami2580 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
dami2580 je napisao(la):
kavaz je napisao(la):
dami bezveze napadas covjeka, samo te je upozorio na problem.
upale ti se xenoni kad otkljucas, kad palis auto vjerovatno izgube struju, pa se ugase i onda opet upale (inace jako "pozeljna" stvar za xenone)

brate nije stvar u tome, to sam ja prebacio na xenone dok maglenke ne postavim, razumijes? a 2 stvar je u tome sto covjek uvjek nesto komentarise u vezi mene...

sad me prozivas a milion si mi poruka poslao, uvijek nesto pitas, i uvijek ti fino odgovorim,i na kraju krajeva i sad sam ti fino rekao, sjebat ces xenone bezze, nisu oni te kvalitete da mogu izdrzat to kako si ih ti spojio
brate ja sam tebi zahvalan od sveg srca kad si mi god pomogo i kad sam trazio savjet, i ti mi ga dao, ali nekad stvarno pretjeras, sto jes jes...;)

opet skontaj da ti nista lose nisam rekao, cak sta vise rekao sam za tvoje dobro, samo je pitanje vremena kada ce ti crknut xenoni, stradat akumulator ili nesto trece, ako je to lose s moje strane onda se ja tebi duboko izvinjavam
ma bola sranje da se razpravljamo oko toga sad, nidje veze rekoh ti glupos da se svadjamo sad... i jos veca glupos da mi se izvinjavas sta ti je ;);)


zen_3dom je napisao(la):
odavno se nisam ovako ismijao :lol::lol::lol::lol::lol:

4 strane texta, samo jedan koristan post, onaj sa linkom uredjaja, ovo ostalo, oplakao sam :lol::lol::lol::lol:

a dami :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: car po obicaju, cudo nema neki problem da postavi :D:D


i da, jos jedna stvarka, pokretac teme, pogresan podforum, ovo je trebalo u "savjete" ;)
nema ih sad za sad, kadf bude postavit cu... :lol::lol::lol::lol: ;)
 
Član
Jbt da ja ovako nesto pocnem pisat dobio bi ban :icon_rolleyes: :D
Ma ljepse je kad se radi da se stavi na maglenke, one kineske, ako se i sjebu jebat ih. Mada mislim da ce prije uc voda u njih :lol::lol:
 
Odgovorite covjeku na pitanje i gotovo..kakav leaving-coming modul,cojk hoce da mu se pale maglenke u krivini...
Taman da hoce da otvara siber reko rucice za brisace,ako mozete pomoci pisite,a ako ne onda nemojte raspravljati o tome dali je dobro ili ne...
 
Član
meni licno te maglenke izgledaju retardirano kad se to pale kod skretanja, na prvi pogled isto ko da je jedna pregorila a druga svjetli :lol:
 
Član
a dobro,trebalo je pod savjete.ali sam isao na ono DIY,pa zbog toga sam ovjde objavio.Kao sto navede jedan od calnova,bezevze se raspravlja,stvar ukusa je.Ugradio sam lece u farove od fiata marea,pa sam prilikom uocavanja na skodi Yeti (elegance oprema) to cornering light pomislio da bi i meni super stajalo,ali pod uslovom da se blago pale i gase,a ne odjednom.ma bice to sve ljepse u neko pice prokomentarisati ako se gdje kakav skup odrzi,btw hvala svima.pozz
 
Top