cornering(fog) lights..MAGLENKE KOJE SE PALE PRI SKRETANJU LJEVO ILI DESNO

cornering(fog) lights..MAGLENKE KOJE SE PALE PRI SKRETANJU LJEVO ILI DESNO

Član
dali je neko mozda radio na vozilu 90-tih npr GOLF 2 maglenke koje se pale kada kreces sa volanom ljevo-desno?vidio sam to na youtube na jednoj CVAJI,pa reko da nije ko od nashih uradio STA I KAKO?super izgleda...pa ako se ko nadje da je radio da objavi shemu...pozzz

http://www.youtube.com/watch?v=k498LwPc2Ws nesto kao na ovoj CVAJI
 
Član
Erm druze, vjerovatno ima kinez negdje neki hepek na ebayu pretpostavljam, a na ovom golfu nije problem jer je od njega samo skoljka od G2 sve ostalo G5 GTI ukljucujuci i el.instalaciju komplet ;)
 
Član
a vidim,jasno mi je.Ali ja kontam kada bi nesto uradio na volanu tipa zmigavci,samo mislim da treba i relej neki.pa sam zato objavio ovdje,jer ima strucnjaka raznih.a SIMPA STVAR ZAR NE?..:d
 
russ25 je napisao(la):
a vidim,jasno mi je.Ali ja kontam kada bi nesto uradio na volanu tipa zmigavci,samo mislim da treba i relej neki.pa sam zato objavio ovdje,jer ima strucnjaka raznih.a SIMPA STVAR ZAR NE?..:d

Mozda jeste funkcionalno, ali kako bi ovi nasi policajci reagovali na to?
Nego po meni je bolje uraditi ono na fazon comming/leaving home!
Da se pale maglenke prilikom otkljucavanja!
 
Član
ma mora postojati nacin,pa cak i za drotove.kontam kada bi covjek po uglom od 75 stepeni nastimao kontakta n volanu,to bi bilo idealno.ali samo fali to kako da se pali postepeno i gasi isto tako.tu me BOLI..:(...CVAJA JE STRAVA,do sada meni najboljsa
:D..pozz
 
moze se sa centrifugalnim salterom raditi,ali ga je tesko nabaviti,jto je prekidac koji se pali kada se zanese lijevo ili desno i zavisno od pravca on pusta struju na jednu ili drugu stranu....
tako recimo kada skreces u desno on pali desnu maglenku jer ga sila centrifuge prespaja na desnu stranu itd...

Al evo jedna radosna za sve BMW vozace...
##### Vama ne treba adaptivno svjetlo,jer ko drifta obasjava unutrasnjost krivine#####


;)
 
Član
dobar si,samo treba neka EMUSHA DA TO ODRADI ONO BAS KVALITETNO:D

Daj ima li ko kakav predlog,da idem u radionicu odmah da to spravim..pa objaivm slike..nadam se:D..maglenke cekaju da se ugrade:D-...???
 
Član
Većina gasi te cornere da može bocnuti xenon u maglo to je sad in corner nije :)

Sent from my HTC using Tapatalk
 
Član
to raja gasi na autima a ti pravis... bolje ti je coming/leaving home sistem da napravis... i puno jednostavnije...
 
Član
ja koliko sam upucen u auto-moto svijet,primjecujem da je bas protekle godine dosta modela sa time na trzisti,al opet o ukusima se ne raspravlja.a das mi shemu i potrebni materijal za to sto si predlozio.
 
Član
brate ovo je vrh, ja sam bas nedavno se namucio oko ugradnje da mi se pale xenoni (kratka) kad odkljucam auto, i extra je, namucio sam se al je extra, i ovo je vrh, samo ovo treba odradit...;)
 
Član
spojis na daljinsko relej da ih pali i preko releja grijaca od dizela i svakim otkljucavanjem/zakljucavanjem ce ti maglenke gorit onoliko koliko ih drzi relej grijaca,15-tak sekundi
 
Top