cornering(fog) lights..MAGLENKE KOJE SE PALE PRI SKRETANJU LJEVO ILI DESNO

cornering(fog) lights..MAGLENKE KOJE SE PALE PRI SKRETANJU LJEVO ILI DESNO

Član
dami2580 je napisao(la):
brate ovo je vrh, ja sam bas nedavno se namucio oko ugradnje da mi se pale xenoni (kratka) kad odkljucam auto, i extra je, namucio sam se al je extra, i ovo je vrh, samo ovo treba odradit...;)

i sta si ti dobio sto si spojio da ti se xenoni upale prilikom otkljucavanja auta, xenoni se ne uspiju ni zagrijat u tom intervalu, samo si im smanjio vijek trajanja
 
Član
to sa xenonima mislim da i nije neki style.na audiu A6 je super fazon(LED U RETROVIZORIMA,MAGLENKE SE UPALE I UNUTRA SVJETLA).skontao sam da skopcam na zmigavce i nadjem neki relej sto postepeno daje struju na sijalice..hvala odazvanim.pozz
 
Član
russ25 je napisao(la):
to sa xenonima mislim da i nije neki style.na audiu A6 je super fazon(LED U RETROVIZORIMA,MAGLENKE SE UPALE I UNUTRA SVJETLA).skontao sam da skopcam na zmigavce i nadjem neki relej sto postepeno daje struju na sijalice..hvala odazvanim.pozz

i sta ces time dobit? kad ti radi zmigavac radit ce i sijalica na toj strani?
 
Po meni je to bezveze da se u maglenkama pale i na fabrickom autu, nikakve funkcije kada skreces u raskrsnicu po mraku, jer i dalje ono osvjetljava u polozaju auta kao sto rade i kratka svjetla. Druga je stvar na Insigniji i C5-ici, gdje je to integrisano na boku fara, te stvarno i pojacava vidljivost pri skretanju i parkiranju.
 
Član
pogledajte klip koji sam objavio,tako bi trebalo izgledati.znam za curven licht,nije u tu svrhu.nisam mislio da se pale kada i zmigavci,vec na taj princip na volanu.
 
Član
russ25 je napisao(la):
pogledajte klip koji sam objavio,tako bi trebalo izgledati.znam za curven licht,nije u tu svrhu.nisam mislio da se pale kada i zmigavci,vec na taj princip na volanu.

ok, ali ono ti je napravljeno na novim autima radi funkcionalnosti a ne radi izgleda... meni licno ruzno izgleda... puno bolje mi izgleda coming/leaving home sistem...
 
Član
Kakve veze ima cornering light i coming/leaving home? Meni lično je cornering light čista glupost, nema nikakve koristi. Coming home je korisno, imam ga na autu, senzor detektuje kad je mrak, i kad izlazim iz auta biće upaljena, jedino to nemam kad otključavam, dobro bi bilo da ima.
 
Član
mara- je napisao(la):
Kakve veze ima cornering light i coming/leaving home? Meni lično je cornering light čista glupost, nema nikakve koristi. Coming home je korisno, imam ga na autu, senzor detektuje kad je mrak, i kad izlazim iz auta biće upaljena, jedino to nemam kad otključavam, dobro bi bilo da ima.

ima veze, oboje je na maglenkama... :lol::lol::lol:
 
Član
ArminM je napisao(la):
dami2580 je napisao(la):
brate ovo je vrh, ja sam bas nedavno se namucio oko ugradnje da mi se pale xenoni (kratka) kad odkljucam auto, i extra je, namucio sam se al je extra, i ovo je vrh, samo ovo treba odradit...;)

i sta si ti dobio sto si spojio da ti se xenoni upale prilikom otkljucavanja auta, xenoni se ne uspiju ni zagrijat u tom intervalu, samo si im smanjio vijek trajanja

druze sta tebi sve smeta sta god ja uradim, i sta god napisem ti prvi to malo prokomentarises na negativan nacin, sta tebe boli briga sta ja radim na svom autu...:icon_mad::icon_mad:
 
Član
dami2580 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
dami2580 je napisao(la):
brate ovo je vrh, ja sam bas nedavno se namucio oko ugradnje da mi se pale xenoni (kratka) kad odkljucam auto, i extra je, namucio sam se al je extra, i ovo je vrh, samo ovo treba odradit...;)

i sta si ti dobio sto si spojio da ti se xenoni upale prilikom otkljucavanja auta, xenoni se ne uspiju ni zagrijat u tom intervalu, samo si im smanjio vijek trajanja

druze sta tebi sve smeta sta god ja uradim, i sta god napisem ti prvi to malo prokomentarises na negativan nacin, sta tebe boli briga sta ja radim na svom autu...:icon_mad::icon_mad:

reci mi jesam ti nesto lose napisao molim te lijepo??
i da, dobro si napisao, boli me ona stvar sta ti radis na svom autu;)
zapali ga sto se mene tice:icon_biggrin:
 
Član
ArminM je napisao(la):
dami2580 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
dami2580 je napisao(la):
brate ovo je vrh, ja sam bas nedavno se namucio oko ugradnje da mi se pale xenoni (kratka) kad odkljucam auto, i extra je, namucio sam se al je extra, i ovo je vrh, samo ovo treba odradit...;)

i sta si ti dobio sto si spojio da ti se xenoni upale prilikom otkljucavanja auta, xenoni se ne uspiju ni zagrijat u tom intervalu, samo si im smanjio vijek trajanja

druze sta tebi sve smeta sta god ja uradim, i sta god napisem ti prvi to malo prokomentarises na negativan nacin, sta tebe boli briga sta ja radim na svom autu...:icon_mad::icon_mad:

reci mi jesam ti nesto lose napisao molim te lijepo??
i da, dobro si napisao, boli me ona stvar sta ti radis na svom autu;)
zapali ga sto se mene tice:icon_biggrin:
pa kad te toliko bas briga sto onda pises i odgovaras na svaki moj post... sta te boli... sta ja radim
 
Član
dami2580 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
dami2580 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
dami2580 je napisao(la):
brate ovo je vrh, ja sam bas nedavno se namucio oko ugradnje da mi se pale xenoni (kratka) kad odkljucam auto, i extra je, namucio sam se al je extra, i ovo je vrh, samo ovo treba odradit...;)

i sta si ti dobio sto si spojio da ti se xenoni upale prilikom otkljucavanja auta, xenoni se ne uspiju ni zagrijat u tom intervalu, samo si im smanjio vijek trajanja

druze sta tebi sve smeta sta god ja uradim, i sta god napisem ti prvi to malo prokomentarises na negativan nacin, sta tebe boli briga sta ja radim na svom autu...:icon_mad::icon_mad:

reci mi jesam ti nesto lose napisao molim te lijepo??
i da, dobro si napisao, boli me ona stvar sta ti radis na svom autu;)
zapali ga sto se mene tice:icon_biggrin:
pa kad te toliko bas briga sto onda pises i odgovaras na svaki moj post... sta te boli... sta ja radim

opet ti ponavljam, fino sam ti rekao, nisam mislio nista lose. Al et skontaj ti to kako hoces, tvoja stvar. pozz:icon_exclaim:
 
Član
dami bezveze napadas covjeka, samo te je upozorio na problem.
upale ti se xenoni kad otkljucas, kad palis auto vjerovatno izgube struju, pa se ugase i onda opet upale (inace jako "pozeljna" stvar za xenone)
 
Top