clio 2004 1.2 16v

clio 2004 1.2 16v

Član
I ukini okvire tablica puno puno ljepse izgleda , detalji to cine jos boljim pa potrudi se sad oko sitnica sto su ostale ;)
ii tek se sad vide klijesta kako su dobro ispala bas je dobra boja :D
 
Član
pa rekao sam ti ja da ce biti dobra boja taman sad dolazi do izrazaja na ovim felgama a i preko dana kad je auto zelen ide fino:cool:
 
Član
Nije losa kombinacija osim sto se felge cine manje zbog i falaca ofarbanog i i srca u crfnuo ali nije lose sasvim pristojno izgleda definitivno bolje nego prosle felge . naleti jedan dan do mene kad budes slobodan ja poceo svoje da pripremam felge za farbanja i od druga pa da zavrsnes rukave treba onih 17 krakova na jednoj felgi osmirglati :D
 
Član
D_cash je napisao(la):
Nije losa kombinacija osim sto se felge cine manje zbog i falaca ofarbanog i i srca u crfnuo ali nije lose sasvim pristojno izgleda definitivno bolje nego prosle felge . naleti jedan dan do mene kad budes slobodan ja poceo svoje da pripremam felge za farbanja i od druga pa da zavrsnes rukave treba onih 17 krakova na jednoj felgi osmirglati :D

namaza cemo ih sa tecnosti sve ce samo da spadne de se ne mucimo:cool:
ono ukv ulje za kocnice sve skida to aluminija :icon_smile:
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Ne izgleda lose, za spirale od Clia se javi znas da ih imam ;)


;)


e ovako jutros stigli angel eyes farovi :icon_smile: i danas odma postavljeni i ja prezadovoljan :icon_smile: prvomi je drago sto se mogu rastaviti veoma lako svaki dio od prednje vizir platike do leca i plastika onih hromiranih nesto je na sarafe a nesto na okret i ima dva izlaza oblozena gumom predvidjeno za neku nadogradnju da mogu zice fino proci do unutrasnjosti , imaju posebno balaste za angel eyes i dosta su jaki 24v mjesto obicnih koji rade na 12v i naj vise sto mi se svidjelo su lece koje odlicno bacaju snop i osvjetljavaju i sto se usposte ne vide da svjetle isto kao da ne rade xenoni a baca snop i ne uticu na angel eyes nikako da ih popunjavaju sa svjetlosti ;) prebacio sam svoje balaste i xenon sijalice od 6000k i prebaceni su motorici za nivelaciju snopova sve uradjeno kako treba, hvala momcima iz renault servisa bunje na odlicno odradjenom poslu malo su i zategnuli prednji dio i blatobrane,prednju masku, fino skopcali i polemil i provukli zice za day light svjetla u doljnjem djelu karambolke :cool:

evo par slika

33m6fbb.jpg


kuqok.jpg


2ev55kn.jpg


vsnech.jpg


i evo na zadnjoj slici mozete vidjeli sa desne strane od kolege nerminkoo njegovu lagunu zadnji dio strasno izgleda :icon_smile:


2h5taoo.jpg
 
Član
e bas vam hvala na finim komentarima bas ste mi noc popravili:icon_smile::cool:

neki dan sam htjeo skinuti tetovaze pa odustao mrsko mi se bilo peglati tako da cu
cim ugrije a taman sam kontao da ga i ispoliram malo tako da ce i tad tetovaze nestati samo jos malo da ugrije fino :icon_smile:

uplanu je sad da se spusti samo prednji kraj da vidim kako ce igledati i hoce li se odici zadnji kraj kad ga spustim a ici se napred samo sport opruge pa cemo vidjeti kako ce ispasti, i u planu je da se radi instrumental tabla, prekidaci i sve ostalo sto cvjetli u plavo-crvenu led i grill od sporta se ceka jos:icon_smile:

a soffa posto ti se svidjela boja dam ti brate cod njen :lol:
:123:

a predhoni farovi sa folijama idu u oglase ako je ko zainteresovan lako cemo se dogovoriti:icon_smile:
 
Top