clio 2004 1.2 16v

clio 2004 1.2 16v

Član
nikako da se odlucim koje felge da nabacim evo nekoga izbora..

14j6v7r.jpg


10rtkit.jpg


2lswu28.jpg
 
Član
Mogle bi druge po redu proci ali da se FULL isploiraju i ako ih uzmes obavezno ili nkeke opruge ili ako kes dozvoli gewinde.. samo ne vidim ove druge jesu li 15 ili ? ;)
 
Član
D_cash je napisao(la):
Mogle bi druge po redu proci ali da se FULL isploiraju i ako ih uzmes obavezno ili nkeke opruge ili ako kes dozvoli gewinde.. samo ne vidim ove druge jesu li 15 ili ? ;)

gdjes drug:cool:

sve su 15" i meni se svidjele one na slici 2 i odma si mi pao na pamet da ih poliramo:icon_smile:
 
Član
Lagane su one za ispolirati sto se tice toga vidim manji je profil gume /45 cini mi se ugl ako ne stavis opruge brate bice koo koza :p a fine su mogu proci ovo su sa VW .. sad vidi hoces li 16 ili ove do tebe je :D eno u mojoj grazi pogledaj sto sam stavio i vidi kako mu stoje 16 + opruge mislim daje to za njega mjera jer ako stavis opruge +15 na gumama /45 bice ti nizi nego kod mene Clio tj zavisno od opruga ugl razmisli :D ;)
 
Član
ako budem uzimao prebaci cu moje gume posto su ove veoma lose i nisu za snjeg :lol:
a distanceri prefektno leze u njima nema lufta sekunde..
 
Član
A danas sam te ja upratio dole isao ti kod njih nekad oko 1 :p haha nego samo mi javi kako ce biti zamjena a felge su dobre eto taman i distnaceri na njima plus uzems opruge i mjera kazem ti bio bi nizi od mene na /45 gumi :D ali eto ako zavrsim to sutra a trebao bih naletim ti do posla ;)
 
Član
evo kako je ispalo al na zimskim gumama ,samo ih treba ispolirati dobro a i lagane su za poliranje i mogu biti ko ogledalo:icon_biggrin: i dosta su izasle iz blatobrana vise nego sto sam planirao..

2epij5t.jpg
 
Član
Bas bih volio vijdeti uzivo ovu kombinaciju slika mi je nekako cudna Jel imas distance i koliki je et Naprijed place za spustanjem ;)
 
Član
:lol::lol::lol::lol:

tek sad vidim da sam kontra stavio felge ove crne strelice trebaju ici u kontra stranu:icon_rolleyes:

niksa je napisao(la):
Bas bih volio vijdeti uzivo ovu kombinaciju slika mi je nekako cudna Jel imas distance i koliki je et Naprijed place za spustanjem ;)

slazem se brate place za spustanjem auto :lol: al bi volio samo spustit prednji karaj neka 3cm s ljepse je uzivo dosta a stavio sam distancere 2 cm za zadnje tockove a i felge su sire tako da je bas izletilo a nisam procitaokoji je et zaboravio..
 
Član
odlican CLio...boja mi se svidja pravo..
pokusaj zatamniti ovaj zadnji sredisnji dio stopa sa onom crnom il tamno sivom folijom,ja mislim da ce fino izgledati ;)
a felgice na proljece u full-poliranje i lagano BLING-BLING :icon_biggrin:
 
Član
vozdrulja je napisao(la):
odlican CLio...boja mi se svidja pravo..
pokusaj zatamniti ovaj zadnji sredisnji dio stopa sa onom crnom il tamno sivom folijom,ja mislim da ce fino izgledati ;)
a felgice na proljece u full-poliranje i lagano BLING-BLING :icon_biggrin:


hvala drug;)

boja jeste posebna i posebno se placa :lol: po danu je zelena a navecer je zlatna,
ma ima jos posla izduv, napred zamjeniti foliju na svjetlima staviti malo tamniju,ispolirati felge da budu kao ogledalo i nazad idu crne stopke sa ledovima:icon_biggrin:
 
Član
felge su strasne, bas su fino legle ali sada su ti pragovi viska, a Bgm i taj spojler na krovu.. prati nacin na koji to radi d_Cash, ocigledno da zna momak sta radi ;)
sretno u nastavku :icon_smile:
 
Top