Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
vidjen magnum opet danas oko 7 sjedi pred prvom gimanazijom u autu sa jeranom nekim konto sam dal da se javim al hajd reko neka covjeka xD


vidjen isto seat leon amk venom ozada naljepljeno
 
Član
Limpi je napisao(la):
edoze je napisao(la):
jucer Limpi jedno dvajes' puta :lol:

il je mozda triest" :lol: al ono na raskrsnici, meni muzika lupa, a ucini mi se da je neko trubio... gledam na retrovizore, nista ne vidim, drmaju i oni... kad eto edo sa kapicom na glavi prolazi :D

korozija in da house,ono trusa s posla,a kacket,da me ne prepoznaju
anderkaver sikrit ejdzent :D
 
NeverMind je napisao(la):
vidjen magnum opet danas oko 7 sjedi pred prvom gimanazijom u autu sa jeranom nekim konto sam dal da se javim al hajd reko neka covjeka xD


vidjen isto seat leon amk venom ozada naljepljeno

javi se sljedeci put da bacimo suplju hahaha

seat leon tesko nemamo to auto u klubu :p :D
 
Član
trizex je napisao(la):
kavaz je napisao(la):
adams je napisao(la):
kavaz je napisao(la):
nije nash na jali :p al tu je to :icon_biggrin:
proso sam , al nesh mi bi ofirno svirat
haha ja samo auto vidio, pa pretpostavio da je tamo, nekad oko 11 h

Vidio sam ja tebe zato, gledam u auto, ti blenes ispred sebe :D a adamsa nisam primijetio :D
bukvalno prekoputa kod zandonjera sam bio svo vreme :), a auto na X kod kontejnera, posle sam proso pored galery :) nedam marke za parking prije cu dat prosjaku,
 
Član
adams je napisao(la):
trizex je napisao(la):
kavaz je napisao(la):
adams je napisao(la):
kavaz je napisao(la):
nije nash na jali :p al tu je to :icon_biggrin:
proso sam , al nesh mi bi ofirno svirat
haha ja samo auto vidio, pa pretpostavio da je tamo, nekad oko 11 h

Vidio sam ja tebe zato, gledam u auto, ti blenes ispred sebe :D a adamsa nisam primijetio :D
bukvalno prekoputa kod zandonjera sam bio svo vreme :), a auto na X kod kontejnera, posle sam proso pored galery :) nedam marke za parking prije cu dat prosjaku,

poslije je meni votke nestalo, tako da te nisam mog'o vidjet i da sam htio :D mislio sam da si se vozao pored, ne da si bio "u komsiluku" :D
 
Član
nije niko od clanova, al su nove masine u gradu bar koliko sam ja upucen, crni r8 stigao u grad, strahota :cool: i vidim sinoc sls-a, crvenog, nove probne tablice, zna li neko nesto vise o tim zvjerkama??? pocelo je pocelo :cool:
 
Top