Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Početnik
Shelby je napisao(la):
Limpi, vec 3 puta vidjen,svaki put kad pogledam kroz prozor,vidim ga parkiranog ispred zgrade :p :lol::lol::lol::lol:

jesi ono opr'o auto?? :icon_eek: :lol: :D

Limpi opr'o auto ? Jel moguce jebote? :D
 
MrShadow je napisao(la):
Jutros niz Husino pa kroz Tuzlu cijelo vrijeme nermin_suljagic iza mene .. Bora je odlicna..

Nisam bio siguran da si ti dok te ne vidjoh na semaforima kod BKC;)

moram te korigovati,izletio sam ispred astre koja je bila ispred tebe,onda ste me u zaletu pretekli prije Đug-a,kada sam skontao da me je Banovican pretekao onda sam te stigao i buljio u ovalni nastavak od cerika pa sve do BKc-a u TZ,golf je unikatan sa onim crnim GTI-look grill-om ;)...cini mi se da ti je bio tamnijih stakala prije ili se varam?

vidjam Roki-a treci dan uzastopno i nikako da napisem ovdje,danas sam ga cak dva puta vidio,od toga jednom mu ustupio svoje prvenstvo prolaza :D
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
NeverMind je napisao(la):
vidjen clan ne mogu da se sjetim nicka sa sivim golfom 5 tunirani ovo ono kod druge gimnazije :cool::cool:

ja? :p mene si mogao vidjet samo kod prve gimnazije :D heheheh

tebe vidim cesto kod prve gimnazije tamo parkiran a vidio sam i Benjamin mislim da se lik zove petica sa onim stopkama ludim
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
MrShadow je napisao(la):
Jutros niz Husino pa kroz Tuzlu cijelo vrijeme nermin_suljagic iza mene .. Bora je odlicna..

Nisam bio siguran da si ti dok te ne vidjoh na semaforima kod BKC;)

moram te korigovati,izletio sam ispred astre koja je bila ispred tebe,onda ste me u zaletu pretekli prije Đug-a,kada sam skontao da me je Banovican pretekao onda sam te stigao i buljio u ovalni nastavak od cerika pa sve do BKc-a u TZ,golf je unikatan sa onim crnim GTI-look grill-om ;)...cini mi se da ti je bio tamnijih stakala prije ili se varam?

vidjam Roki-a treci dan uzastopno i nikako da napisem ovdje,danas sam ga cak dva puta vidio,od toga jednom mu ustupio svoje prvenstvo prolaza :D

Hehe, sjecam se da je neko usporavao saobracaj, tebe sam znaci pretekao :))
A ti si mi jel tako i neki dan blicao kod omege u zivinicama ? Nisam stigao da vratim..

Ista su stakla kao i prije, varas se ;)
 
Član
Shelby je napisao(la):
Limpi, vec 3 puta vidjen,svaki put kad pogledam kroz prozor,vidim ga parkiranog ispred zgrade :p :lol::lol::lol::lol:

jesi ono opr'o auto?? :icon_eek: :lol: :D

cuj jesam li opro", nema sada stalno glanc :D



edoze je napisao(la):
jucer Limpi jedno dvajes' puta :lol:

il je mozda triest" :lol: al ono na raskrsnici, meni muzika lupa, a ucini mi se da je neko trubio... gledam na retrovizore, nista ne vidim, drmaju i oni... kad eto edo sa kapicom na glavi prolazi :D
 
Top