Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
funky je napisao(la):
vidio anesa sa bijelom kecom na ulazu u mostar, raje se okupilo ko da je svemirski brod :D
standardno sa dadao_style kafica, i sreo se sa col3tom :)
cini mi se da sam vidio i zelu na spanskom...

danas stao da sacekam anesam iz mostara imenjaka radi djelova kad se skupise hehehe:icon_smile:
 
Član
kavaz je napisao(la):
koje boje taj peugeot ?
ima onaj crni 206, nachuniran, naprijed diode, dvije rore (u jednoj ona turbo pista :D ), tog ja vidjam cesto, a mislim da i ti mislis na tog

eh taj sa tom pistom....:D ja ga svaki dan vidjam..zna on kod mercatora driftat...
 
Član
mahe007 je napisao(la):
kavaz je napisao(la):
koje boje taj peugeot ?
ima onaj crni 206, nachuniran, naprijed diode, dvije rore (u jednoj ona turbo pista :D ), tog ja vidjam cesto, a mislim da i ti mislis na tog

eh taj sa tom pistom....:D ja ga svaki dan vidjam..zna on kod mercatora driftat...

taj je neki slab na gasu skroz, ja sam' gledam kad ce ''zapucat'' u banderu neku, il nedajboze pjesaka pokupit:icon_mad::icon_mad:
:icon_exclaim:
 
Administrator
ljudi tema je clanovi na cesti...
:icon_exclaim:


triza imam ja malo jupola pa dodji da okrecimo tog fijata...
vidjen na juznoj, ides prema hotelu tuzla;)
 
Član
anes golf je napisao(la):
funky je napisao(la):
vidio anesa sa bijelom kecom na ulazu u mostar, raje se okupilo ko da je svemirski brod :D
standardno sa dadao_style kafica, i sreo se sa col3tom :)
cini mi se da sam vidio i zelu na spanskom...

danas stao da sacekam anesam iz mostara imenjaka radi djelova kad se skupise hehehe:icon_smile:

ocekivao sam te na putu, sporije sam vozio, reko da ti pokazem dizlo power uz ivan :lol::lol::cool:
 
Član
anes golf je napisao(la):
funky je napisao(la):
vidio anesa sa bijelom kecom na ulazu u mostar, raje se okupilo ko da je svemirski brod :D
standardno sa dadao_style kafica, i sreo se sa col3tom :)
cini mi se da sam vidio i zelu na spanskom...

danas stao da sacekam anesam iz mostara imenjaka radi djelova kad se skupise hehehe:icon_smile:

Upoznao se sa imenjakom, malo stali pricali odnda dosao neki svabo pricali(mislim crtali mu sreca u anesa prljav golf bio:D ) o golfu sanjim onda se skupilo jos radnika sa zeljeznice ;)


Samo dobrog corrada ima ;)
 
caus je napisao(la):
Sajo_Golf GT je napisao(la):
Zeleno-zuta dvica sa crnom haubom to je caus jel tako?

jes jes taj sam


kavaz je napisao(la):
nije on tebe sigurno vidio .. kod tebe je mrak :lol:

otvorio je on prozore da se vidi :lol::lol: a ganjaju se neki fokusi po magistrali trizex ih prati



kontam da te pozdravim ali nisam bio siguran jesil ti :icon_confused:

od zivinica pa do semafora posle mejdana smo furali zajedno :D

natjero sam te da dvicu malo propuhas:lol:
 
Član
danas u Sa, nesto malo forumasa
gustera vidio, upoznao razmijenili robu :D
JD-eva corsa kod zgrade vlade na parkingu
i neki sivi golf 2 sa bbs-icama sivi .. ne znam ciji je, al mozda je na forumu :icon_biggrin:
 
Top