Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
_Adyyy_ je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
elmir je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
danas u travniku vidio clana VWfan,prodje kraj mene,ja se slomi blicajuci on nista:lol:
nakon toga bio sa Elmirom,a zatim sjedio na kafi sa allroad-om,te jos nekim clanovima kojima ne znam nickove:lol:;)

da se i ja javim:D vidio i upoznao armina, zao mi je za kafu a i vj da sam je popio povratio bi jer sam se sinoc ubio popio litar same votke, nezz kako sam s autom dosao kuci ziv i zdrav..
ii da vidjen renoic od clana riza na slovenskim tablama:icon_biggrin: uuuuuu SEX

hahaha,ma pit cemo kafu drugi puta. A jes vidio Renola,perverzija zesca,mocan je samo tako;);)

Ma jashta,samo vi kafendishite :) Niste mogli mahati da svratim :lol::lol:

sorry brate majketi,nemas pojma kako mi je bilo danas,sjednem s jednim zove drugi u drugoj kafani ceka,pa onda se premjestali,ovo ono,ali drugi puta svima saljem poruku,i da se svi nadjemo i sjednemo,pravo okupljanje napravimo,kad vec vi travnicani forumasi ne znate sami sebi okupljanje da napravite,ima vas pun *****,mozete klub osnovat:lol:;);)
 
Član
ArminM je napisao(la):
_Adyyy_ je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
elmir je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
danas u travniku vidio clana VWfan,prodje kraj mene,ja se slomi blicajuci on nista:lol:
nakon toga bio sa Elmirom,a zatim sjedio na kafi sa allroad-om,te jos nekim clanovima kojima ne znam nickove:lol:;)

da se i ja javim:D vidio i upoznao armina, zao mi je za kafu a i vj da sam je popio povratio bi jer sam se sinoc ubio popio litar same votke, nezz kako sam s autom dosao kuci ziv i zdrav..
ii da vidjen renoic od clana riza na slovenskim tablama:icon_biggrin: uuuuuu SEX

hahaha,ma pit cemo kafu drugi puta. A jes vidio Renola,perverzija zesca,mocan je samo tako;);)

Ma jashta,samo vi kafendishite :) Niste mogli mahati da svratim :lol::lol:

sorry brate majketi,nemas pojma kako mi je bilo danas,sjednem s jednim zove drugi u drugoj kafani ceka,pa onda se premjestali,ovo ono,ali drugi puta svima saljem poruku,i da se svi nadjemo i sjednemo,pravo okupljanje napravimo,kad vec vi travnicani forumasi ne znate sami sebi okupljanje da napravite,ima vas pun ku*ac,mozete klub osnovat:lol:;);)

:lol::lol:

Ima nas...i vise :lol:
A zovi vala,da proberemo koju ako naidje :dojke:
Naravno ako ce ti tvoja dozvoliti :lol:
 
Član
ovo je tema clanovi na cesti, a ne grupni sex i medjusobni chat... Haha Igy i 187 jebg nisam skonto.. Kaze Cigo Pasha moj ocam imas marku :D malo sam ga marsno :D
 
Član
ArminM je napisao(la):
danas u travniku vidio clana VWfan,prodje kraj mene,ja se slomi blicajuci on nista:lol:
nakon toga bio sa Elmirom,a zatim sjedio na kafi sa allroad-om,te jos nekim clanovima kojima ne znam nickove:lol:;)

jesam smotan :lol:
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
vidio sam danas Sandro-a ispred kuce,ja sam svirnuo(bio sa bijelim R11) okrenuo si se ali nisi haman skontao ko je....
i takodjer sam danas radio preko puta kuce clana Tala@,ali bio je zauzet rasklapanjem nekog keca pa se nismo sreli.....

druže nisam čuo kad si svirnuo, a gledam i kontam jesil ti ;);)
 
Početnik
Madzidov BMW (iceman) i golf 4, od semaitalian, po Kaknju se vozaju, romska populacija cini mi se...
a jbt gdje zavrsi bmw XD
 
Član
koi bmw-e ba? plavi? pa kad ga proda xS.. sry na off-u
vidjena sinoc cetvorka ona narandzesta iz bihaca il odakle vec sto je ermin black_devil predstavljao, prosla kroz travnik
 
Član
Oggy je napisao(la):
Madzidov BMW (iceman) i golf 4, od semaitalian, po Kaknju se vozaju, romska populacija cini mi se...
a jbt gdje zavrsi bmw XD

:lol::lol::lol::lol:

Ja plačem, hahahaha. Cigani kupili onu tricu:lol::lol: Taman:cool:
 
Početnik
elmir je napisao(la):
koi bmw-e ba? plavi? pa kad ga proda xS.. sry na off-u
vidjena sinoc cetvorka ona narandzesta iz bihaca il odakle vec sto je ermin black_devil predstavljao, prosla kroz travnik

ja ba, icemanov bmw, gasaju ga cige po kaknju haha..otvorili vrata (lambo) i stoje pored auta i gledaju hocel ko pogledat :D
 
Član
Oggy je napisao(la):
elmir je napisao(la):
koi bmw-e ba? plavi? pa kad ga proda xS.. sry na off-u
vidjena sinoc cetvorka ona narandzesta iz bihaca il odakle vec sto je ermin black_devil predstavljao, prosla kroz travnik

ja ba, icemanov bmw, gasaju ga cige po kaknju haha..otvorili vrata (lambo) i stoje pored auta i gledaju hocel ko pogledat :D

ama nemogu vjerovati, pa sto je on prodao a toliko ulozio i toliko godina kod njega bila.. steta:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
a ismijao sam se to za cige :lol::lol::lol::lol:
 
Član
ko ga kupi, sad kad ga jos pravo iskasape :D :lol: :lol:

vidio sam ga na autoputu, ali ne skonta tko vozi, zavaljen pravo bio
 
Član
tanko u ze, nigdje cunera a suncano... jedino astrina petica sjaji se ko pasje mudu na parkingu u mahali
 
Top