Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
Danas u Sarajevu vidim JD-a kulira u astri. Vidio sam ga na skenderiji,vidio sam jos par auta koja se voze na SR. Mladjina zastava na grbavici,proletio je kraj mene.Crveno bijeli KAdett c na skenderiji takodje,ne moram ni govorit o kome se radi.

Cija je ona astra bertone sva u carbonu:icon_eek:

od clana serialgf,,jesi vidio perverzije xD ja stao pored nje i balio :D :D

jao brate ono nije normalno,premocna je svegami. Vidio sam je 3 puta danas,i nikako da je vidim parkiranu. Prvo je vidim na skenderiji kad sam se parkirao,ode jbg. Kasnije je vidim gore kod fakulteta politickih nauka,i onda kasnije je vidim parkiranu. Pridjem i odmjerim je od do,cura me cekala 5 minuta dok sam ja to pregledao. Premocno auto
 
Član
neku noc vidjoh, dok sam setao sa djevojkom, neko malo zeleno cudo :D, cini mi se da je neka fiesta starija... ima uradjen onaj znak kao Monster energy.. one 3 linije... zanimljiva vozilica, ne znam dal je slucajno clan foruma
 
Član
sub3r je napisao(la):
neku noc vidjoh, dok sam setao sa djevojkom, neko malo zeleno cudo :D, cini mi se da je neka fiesta starija... ima uradjen onaj znak kao Monster energy.. one 3 linije... zanimljiva vozilica, ne znam dal je slucajno clan foruma

i ja sam je vidio danas;)
 
ArminM je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
neku noc vidjoh, dok sam setao sa djevojkom, neko malo zeleno cudo :D, cini mi se da je neka fiesta starija... ima uradjen onaj znak kao Monster energy.. one 3 linije... zanimljiva vozilica, ne znam dal je slucajno clan foruma

i ja sam je vidio danas;)

amel :D ne znam je li clan foruma,ali fiesta gori,,po meni jedno od naljepse uradjenih auta u bih,bas sa stilom,,u nju je ulozeno para i para :D
 
ArminM je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
Danas u Sarajevu vidim JD-a kulira u astri. Vidio sam ga na skenderiji,vidio sam jos par auta koja se voze na SR. Mladjina zastava na grbavici,proletio je kraj mene.Crveno bijeli KAdett c na skenderiji takodje,ne moram ni govorit o kome se radi.

Cija je ona astra bertone sva u carbonu:icon_eek:

od clana serialgf,,jesi vidio perverzije xD ja stao pored nje i balio :D :D

jao brate ono nije normalno,premocna je svegami. Vidio sam je 3 puta danas,i nikako da je vidim parkiranu. Prvo je vidim na skenderiji kad sam se parkirao,ode jbg. Kasnije je vidim gore kod fakulteta politickih nauka,i onda kasnije je vidim parkiranu. Pridjem i odmjerim je od do,cura me cekala 5 minuta dok sam ja to pregledao. Premocno auto

nije bertone nego twin top ;)
 
Član
Strucnjak Dzenii na ormanici eno ga prodaje auto,nikad ga zapamtit po autu svaki put drugo vec ga prepozna po borbet felgama :D
 
Član
nemoj da ja jos jednom cujem :D



zezam se, javi kad imas vremena... nikad te ne pocasti ni za informacije koje si mi davao ;)
 
danas Adi187 coolira gradom, u jednoj ruci mobitel a u drugoj volan i prvom ko traktor smeka trebe pomalo :lol::lol::lol:
 
Top