Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
Misilim da sam danas vidio Esu sa kecom na brzoj cesti Ilidža-Blažuj joj kako golf ide a i pišti bgm...zvijer prava...heheheheh:cool:
 
Član
aaa Ona S8 je 5.2 V10 ..zlo naopako ima prejak zvuk :D ii da veceras S1ck ...i mislim Dejan 16v sa Coradom crnim naprijed ima Bra. poslije podne ii svi na malti vidjeni :cool:
 
Član
D_cash je napisao(la):
aaa Ona S8 je 5.2 V10 ..zlo naopako ima prejak zvuk :D ii da veceras S1ck ...i mislim Dejan 16v sa Coradom crnim naprijed ima Bra. poslije podne ii svi na malti vidjeni :cool:

vidio sam ja clia tvog dole gdje radis na malti ;) ;)
 
Legend
GOLF TZ je napisao(la):
ako se ne varam, daki parkiran u blizini trznog na sjenjaku..

Ne varas se, zivim tu ;)

Muma vidjen kod pekare Gradina, Triza na kafi u INU.

Aservice jutros cak u Miladijama, al ovaj put ce bit da sam ja uranio :D
 
Član
bad_look je napisao(la):
Misilim da sam danas vidio Esu sa kecom na brzoj cesti Ilidža-Blažuj joj kako golf ide a i pišti bgm...zvijer prava...heheheheh:cool:

stajao jadnicak cijelu zimu pa dosao vakat da odgori malo :D
 
Član
IGY je napisao(la):
aaaa vidio sam te i ja cjepalo se malo a ?

Drva se cijepaju a ja sam se vozao, fino i kulturno ko i sav ostali svijet :icon_biggrin:
Kao sto rekoh, da malo odgori prasina nakupljena od stajanja cijelu zimu :123:
 
esso_sa je napisao(la):
IGY je napisao(la):
aaaa vidio sam te i ja cjepalo se malo a ?

Drva se cijepaju a ja sam se vozao, fino i kulturno ko i sav ostali svijet :icon_biggrin:
Kao sto rekoh, da malo odgori prasina nakupljena od stajanja cijelu zimu :123:

Esso brate mili,napisi ljudima da ga namjerno nisi palio cijelu zimu,jer ovako ce ljudi pomisliti da nije moglo da upali staro gvodje po onom minusu,hahaha... :D

Vidjena danas Dulox-ova mara,sva vristi od snage...cak i kad je parkirana :icon_eek:
 
Član
Ma prođe esso normala kad iza toga pun da de samo piska stoji i nestade...ja bio pješke pored autoputa hodao sporednom cestom prelijepo za čuti i vidjeti kec leti...sve pohvale..pozzzz:cool:
 
Član
MuMa definitivno najaktivniji po Tz ovih zadnji dana... :) de rodjak malo smanji sa vozanjem,ljudi zatrpase temu o tebi i tvojim kretanjima :lol::lol::lol:

:cool:
 
Član
Vidio danas plavkastu tricu kod merkatora i kod piramide samo se nemogu sjetit ime clana. Dobar zvuk ima :D:D
Col3tov volvo i dalje na biscu ne znam vozi li ga kuci ikako :lol::lol:
 
Top