Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

BHT Ovisnik
sandy_mo je napisao(la):
Mogu li ja Rocca dva tri dana tamo parkirat da i on skupi sebi nesto :lol:

:lol::lol::lol: a sto ne bi moglo:D

danas mescini frenki il netko s njegovim autom kod gagrine pumpe oko 11:13 :D
 
Član
Daki jutros na juznoj...aServis nesto jutros kasni malo nisam ga vidio na istom mjestu :p (kod bkc-a na semaforu viden).. ......
 
Legend
adams je napisao(la):
Daki jutros na juznoj...aServis nesto jutros kasni malo nisam ga vidio na istom mjestu :p (kod bkc-a na semaforu viden).. ......

He vidio sam ga i ja kod BKC-a, a inace vidim golfa kod kipova :) a i ja sam jutrosa jedva hocu necu nesto nazor.

Ali zato probna voznja ne jedne nego dvije RX8 mazde brzo vraca osmjeh na lice. :D
 
Član
daki je napisao(la):
adams je napisao(la):
Daki jutros na juznoj...aServis nesto jutros kasni malo nisam ga vidio na istom mjestu :p (kod bkc-a na semaforu viden).. ......

He vidio sam ga i ja kod BKC-a, a inace vidim golfa kod kipova :) a i ja sam jutrosa jedva hocu necu nesto nazor.

Ali zato probna voznja ne jedne nego dvije RX8 mazde brzo vraca osmjeh na lice. :D
ja to ne bi znao vozit :) strahhh :p
 
Legend
adams je napisao(la):
daki je napisao(la):
adams je napisao(la):
Daki jutros na juznoj...aServis nesto jutros kasni malo nisam ga vidio na istom mjestu :p (kod bkc-a na semaforu viden).. ......

He vidio sam ga i ja kod BKC-a, a inace vidim golfa kod kipova :) a i ja sam jutrosa jedva hocu necu nesto nazor.

Ali zato probna voznja ne jedne nego dvije RX8 mazde brzo vraca osmjeh na lice. :D
ja to ne bi znao vozit :) strahhh :p


Wuhhhh druze :D

Vidjen Ajdinov guster parkiran na jali danas oko pola 3.
 
Top