Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Član
CoL3 je napisao(la):
jesam sve super,samo sam se malo tresao po autoputu,ono sto je govorio za balans:lol:

majke mi sam te htio nazvati i reci da usporis :lol:
javi cim prije kada odradis to :cool:

p.s. nesto te zeza net :p :D
 
BHT Ovisnik
javim ti:icon_biggrin: al dobro je,proslo je,za nekim sam gonio iz Konjica,pa sve malo malo tresem se:lol:

cuj zeza me net,zar se primjeti:lol::lol::lol:
 
BHT Ovisnik
clan Sandro mescini da sam ga vidio ili je identicna calibra sa identicnim felgama,sad se ne sjecam oko Brckog ili Doboja jucer:D
 
Član
Danas malo kafenisali ArminM i ja, zvali smo i pioneera, ali je bio zauzet sa nekim stvarima na faxu :D
 
Član
jusuf je napisao(la):
Danas malo kafenisali ArminM i ja, zvali smo i pioneera, ali je bio zauzet sa nekim stvarima na faxu :D

bilo fino druzenje, ostao ja jos malo kod cure i nazad;)
mislim da sam sreo peticu od clana aServis, iz pravca zivinica, koliko sam upratio neka plava djevojka je vozila, poprilicno sam siguran da je njegova petica;)
 
N

nenad

ArminM je napisao(la):
jusuf je napisao(la):
Danas malo kafenisali ArminM i ja, zvali smo i pioneera, ali je bio zauzet sa nekim stvarima na faxu :D

bilo fino druzenje, ostao ja jos malo kod cure i nazad;)
mislim da sam sreo peticu od clana aServis, iz pravca zivinica, koliko sam upratio neka plava djevojka je vozila, poprilicno sam siguran da je njegova petica;)

I ja sam vidio tu peticu danas oko Zivinica, i bio ubjedjen da je njegova, plavusa neka vozila :D
 
Top