Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Početnik
Vidio onog debila Sarajlica,pili kafu za odvojenim stolovima :D :lol: Da ujagmim mustulk ide mu krov u crno i felge u gun metal boju :lol:
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
kako se zove onaj clan sa sivom cetvorkom, crne felge, body kit nesto na fazon r32, crne angel eyes... uglavnom.. vidio sam ga malo prije ispred "scale" stoji parkiran, sa curom u autu... :D

jel' ovaj?
http://www.bhtuning.com/my-garage-golf-4-golf-5-t-26050-8.html

jest... :icon_smile:

Vidio sam ga i ja sinoc na sjenjaku
 
Član
mahe007 je napisao(la):
jel to selmir_tz sa Golfom VI R u tuzli ili je neko drugi ja idem magistralom kad kraj mene on nisam odma skontao ..gledam ja njeg on mene:lol::lol:..

Da bio sam ja u Tuzli na odmoru ;) evo sad sam u Svedskoj :( kraj odmora na posao do sledece godine akoBogda
 
Početnik
Lija je napisao(la):
Vidio onog debila Sarajlica,pili kafu za odvojenim stolovima :D :lol: Da ujagmim mustulk ide mu krov u crno i felge u gun metal boju :lol:

Debil si ti ;)

I da cujemo se sutra za farbanje

ovo je rec uzajamna ljubav :D
 
Član
Danas crna dvica se ganjala s nekom meckom od americke ambasade prema skenderiji, neko s foruma :icon_question:
 
Početnik
boss_C200 je napisao(la):
@Sarajlic, danas sam prolazio pored tvoje kuce oko 11, al ne vidje auta, a mislio sam svratiti malo...

trebao si druze bio sam kuci a bibi bio u garazi,ako budes navraco sljedeci put navrni,,evo moj novi broj:963-286-234 ;)
 
Top