Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Bocky je napisao(la):
smajicemir je napisao(la):
Vidio prekjuce Veku sa skodom na Vrbanji (dobar SOUND), vidio nismino auto na Dobrinji pa je isti dan vozio pored mene na po glavnoj u Sa!

ti si bio kad smo postavljali Ipetu stope na punta.....

vidio sinoc oko pola 3 Madzida, prosao pored princeze na alipasinu.... mene peglo drot... ;)

danas smo se sreli u buca potoku, oko pola 1, ja mislim.. ti prodje prema gradu..
 
Početnik
smajicemir je napisao(la):
Bocky je napisao(la):
smajicemir je napisao(la):
Vidio prekjuce Veku sa skodom na Vrbanji (dobar SOUND), vidio nismino auto na Dobrinji pa je isti dan vozio pored mene na po glavnoj u Sa!

ti si bio kad smo postavljali Ipetu stope na punta.....

vidio sinoc oko pola 3 Madzida, prosao pored princeze na alipasinu.... mene peglo drot... ;)

Jesam to sam ja! To je onaj bijeli punto? Pravo mi se djasvi ;)

A tebe vidio jucer na pofalicima, mislim pezoa...
 

IGY

Član
vidio bocky-a na Vrbanji, steta otjera nas murija opet zbog moje muzike
samo sto sam dosao oni za mnom i isprazni se cijela Vrbanja u secundi
jbg necu vise obecavam
 
Član
Vidio Igy-a i ostalu kompaniju, ali steta rastjerase nas, ja poslije opet dosao ali nikoga nije bilo...
@ Igy, ubise ti xenoni :D
@ Oggy, sigurno si me vidio, isao sam na posao... ;)
 

Eko

Član
hehe btw frend s crnom dvicom je .n0Ke :p , bili malo u Tuzli za vikend... mi smo vidjeli Daki-a i Amer_GTC samo :)
 
Član
Ja viđam skoro stalno Ludo @ :) i njegovog pežoa :), a ovih dana sam bio u Sa u nekoliko navrata ali ne vidih nikoga hehe a baš sam zagledao :)
 
Član
ja sam juce cuo bekira...na poslovnoj bio u bum i bum i bum.....jaranu ti nisi human...sta je ono onako???
 
evo sto sam ja vidio golfa u Mostaru neznam ci je al ev slika,valjda ce ga neko prepoznat
331ktom.jpg
 
Početnik
edit:
eeee, utnula sam ime... nije trozic hahahaah... malo kasnije ce mi sinut ko je... :lol::lol::lol:

ps. obozavam edit... mogu da pogrijesim, pa se onda vratim i ispravim sta sam napisala... tako ispravim sto pravopisne greske, koje se omaskom dese, sto sadrzaj za koji procijenim da nije primjeren, sto imena koja pomijesam... svasta... bar ne brisem hahahahaahahahahaah

edit 2:
trizex... da, da, trizex je bio... prosao pored nas kod fisek zgrade...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top