Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo sta vam vise rec nego slike govore tisucu rjeci

darac (na forumu-kec) sinoc smo malo pili i dobro se zapili (mislim on se zapijo ja samo mineralnu)


[attachment=9822]

[attachment=9823]

[attachment=9824]
 
Član
edoze je napisao(la):
danas u zenici kod glavne stanice astra bertone cabrio
ne znam cija je,ev slike,mobitelom slikao pa nisu bas extra;)
Mislim da je ta, plava, plavi krov, ova web adresa, ali bez ovih felgi bude parkirana na Ilidži, u mom naselju ispred mercator prodavnice(u Pejtonu)
Mozda je taj covjek felge stavio nedavno. Uvijek se zagledam po par minuta u nju... Strasno auto...
 
Član
Bocky je napisao(la):
Vidio i ja raje na vrbanji, mada pola forumasa ne znam uzivo... IGY glavni brpper...

Sta ono ti uradi od Pande na Vrbanji kad si kreno ?

Ja sam mislio da ce se Panda 3put okrenuti hahahahahahaha :)

Inache dobra pandica :)

Vidio "100 raja" na Vrbanji :cool:
 
Član
hehehe..... a ti si sa leonom crnim, samo drugacije felgice nego na avataru.... sto se tice pande tako ja uvijek polazim, znam i na 2 tocka voziti ali kad nema raje na vrbanji.... :lol:
 
Član
Bocky je napisao(la):
hehehe..... a ti si sa leonom crnim, samo drugacije felgice nego na avataru.... sto se tice pande tako ja uvijek polazim, znam i na 2 tocka voziti ali kad nema raje na vrbanji.... :lol:

Da da to sam ja :cool:
 
Vidio prekjuce Veku sa skodom na Vrbanji (dobar SOUND), vidio nismino auto na Dobrinji pa je isti dan vozio pored mene na po glavnoj u Sa!
 
Član
smajicemir je napisao(la):
Vidio prekjuce Veku sa skodom na Vrbanji (dobar SOUND), vidio nismino auto na Dobrinji pa je isti dan vozio pored mene na po glavnoj u Sa!

ti si bio kad smo postavljali Ipetu stope na punta.....

vidio sinoc oko pola 3 Madzida, prosao pored princeze na alipasinu.... mene peglo drot... ;)
 
Bocky je napisao(la):
smajicemir je napisao(la):
Vidio prekjuce Veku sa skodom na Vrbanji (dobar SOUND), vidio nismino auto na Dobrinji pa je isti dan vozio pored mene na po glavnoj u Sa!

ti si bio kad smo postavljali Ipetu stope na punta.....

vidio sinoc oko pola 3 Madzida, prosao pored princeze na alipasinu.... mene peglo drot... ;)

Jesam to sam ja! To je onaj bijeli punto? Pravo mi se djasvi ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top