Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
CoL3 je napisao(la):
neznam jel moguce da sam JD. vidio jucer il prekjucer u mostaru na M17 oko 1 samo s drugim setupom felgi,ako ne onda netko ima gotov iste spojlere:cool:

naprijed irmischer maska ?
mislim da su one nesto kao anniversary felge, i ja sam vidio tu astru..
 

JD.

Član
.nOKe je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
neznam jel moguce da sam JD. vidio jucer il prekjucer u mostaru na M17 oko 1 samo s drugim setupom felgi,ako ne onda netko ima gotov iste spojlere:cool:

naprijed irmischer maska ?
mislim da su one nesto kao anniversary felge, i ja sam vidio tu astru..

@ CoL3 nisam ja...

mozda si ovu vidio, ova gtc je iz hercegovine




@noke a ti mislis na onu sto na stupu stoji ? ta ima canove bdc 17ke... btw vidio sam i tebe jucer oko pola 5 na m.dvoru :)
 
BHT Ovisnik
e nije to ta:D
zadnji je bas branik kao u tebe,znam posto mi se u tebe drama svidio,odmah mi je on upao u oko:cool:
 
Legend
kume nije ova sto si postavio sliku, vjerovatno je to ta sa stupa , vidio sam je samo sa prednje strane u prolazu, tako da nisam uocio branike,nastavke, vidio sam samo da nisu fele kao u tebe, i da je maska drukcija :cool:

ova iz hercegovine je dobra drama
 
Član
eh koga sve nisam vidio kako je forum bio u padu,al evo da kazem da sam edu ze vidio najcesce i limpija vise puta kako kulira svojom fabijanom,sto sam sto u drustvu s nekim pored ili iza sebe :lol:
 
preije par dana vidjen aditas sa civicom(cini mi se da je on),prekjucer dzenii u zivinicama na pisti i na kafi,hehe.
jucer vidjen freak(alen) i Lov2xlr8,golf je vrhhhh,najbolji u BiH i BHT ;)
 
Legend
sinoc trizex u pola 11 u IN-u zavrsava smjenu:D
i lover maloprije na magistrali kod HT,pokusava da zaobidje neka auta:D
 
Član
sinoc na grbavici kod shoping centra vidio adnana 1.8T, bijeli audii a3:cool:
kasnijie isto na grbavici, parikrana na trotoaru crna astra GTC :cool:
i jos sam nekih cunera vidio, ne mogu se sjetiti....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top