Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Haha ovo koji dan non stop ide negdje , "zuri" .. ma samo da ga stisne malo trazi neko opravdanje hahaha , aj staces i ja sam to radio kad sam bio njeni godina:D:D
 
Član
.nOKe je napisao(la):
aditas na ciglanama, honda je perverzija :icon_eek:

da, da, nOkE-tova ekipa poliranja felgi...;)
valja nam ono zavrsiti, da honda prodise... ili ti ga prdne kako treba...

:icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
nermin suljagic ( ako nisam pogrjesio ), veceras oko 22 h na brcanskoj/sjenjak. prvi put vidim auto uzivo, felge su pre*ebene. ma sav golf je top
 
octavian je napisao(la):
nermin suljagic ( ako nisam pogrjesio ), veceras oko 22 h na brcanskoj/sjenjak. prvi put vidim auto uzivo, felge su pre*ebene. ma sav golf je top

taj sam,hvala na komplimentu :lol:
sinoc se bilo malo sa fotomajstorom Alenom Alicem,takodjer vidjen i dulox sa ekipom...
 
Jucer u Gradačcu vidjena crvena dvica, sredjena, mislim da je iz Odzaka ili Modrice, nisam siguran. U glavnom, auto extra izgleda :D
 
BHT Ovisnik
DJ_M4rko je napisao(la):
Haha ovo koji dan non stop ide negdje , "zuri" .. ma samo da ga stisne malo trazi neko opravdanje hahaha , aj staces i ja sam to radio kad sam bio njeni godina:D:D

:lol::lol: zezam se,al strasan zvuk u puga:cool:
 
Član
allroad je napisao(la):
dinozzo je napisao(la):
allroad je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
vidio i sjedio s kolegama iz Travnika danas,,raja su nema govora,druzit cemo se opet;););)

Samo nemoj zaboravit onu sipku dini ponijet jedva ceka cojik da je postavi :D

sta ti laprdas u moje ime,odkud znas koliko ja jedva cekam :D,ti izgleda vise od mene jedva cekas :D

Evo vidis, kazem ti :lol:

ne sikirajte se,sipka dolazi u nedjelju ako Bog da,zovem vas oko 10-11 sati,dok zavrsim ispit,pa cemo onda utvrdit kome je vise stalo do sipke:lol:;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top