Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
trizex je napisao(la):
Nermin Suljagić danas kod Živinica.......zaradio sevapa samo tako.....jos jednom veliko hvala, dužnik sam ti za ono stari.....

dodjes mi jedno drpanje po ledjima...hehehehe
sto ces mi biti duznik,valjda bi i ti meni ucinio...zbog takvih stvari smo se i okupili ovdje,druzenje...pozdrav,usput lijepo alfi/fiatu stoji crveno..hihihi
bio danas sa don semom u obilasku,i posle na kafici...
mislim da sam vidio jutros clana Mirza kod interexa...
 
Član
.nOke-tov golfonja u travniku, parkiranog sam ga vidio par puta a i opalio sam 2 slike s mobom, extra golfic..
 
Član
evo ja se malo vozao...bulex kod mocarta....super su nove stope...samo onu masku malo nastimaj....vidio i lovera kod stadiona ja iza idem blicam a on nista...neznam da li si primjetio sivi golf 4 xenon ima.....eto vidicu i ostale nadam se...
 
Član
Hehe, kruzio po crkvicama i cekao da se praonice isprazne, nisam od septembra prao auto, skorilo blato, ali sad je cisto ko ogledalce :lol:
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
evo ja se malo vozao...bulex kod mocarta....super su nove stope...samo onu masku malo nastimaj....vidio i lovera kod stadiona ja iza idem blicam a on nista...neznam da li si primjetio sivi golf 4 xenon ima.....eto vidicu i ostale nadam se...

mislim da sam vidio golfa sivog sa xenonima :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top