Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ko hce mene da prepozna---golf mk4...xenon....naprijed nema ni jedne plastike preko prskalica farova....pukle jadnice....sa jedne strane ima ratkape..sa druge neko poskido...
 
Član
D_cash je napisao(la):
videno dosta raje sinoc ....bekir oko 9 pa onovo oko 10 sa cetvorkom.......mislim da je bio i tepsija sinoc u SA fiat punto izlijepljen citav i dere se....pa semaitaliyan kulira gradom i to vise puta....i da viden noKe. jutros oko 8 kod zeljeznicke.... i to bi bilo to:icon_biggrin:

Vidjen D_cash viri ko iz puškarnice ko prolazi... :lol:
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
D_cash je napisao(la):
videno dosta raje sinoc ....bekir oko 9 pa onovo oko 10 sa cetvorkom.......mislim da je bio i tepsija sinoc u SA fiat punto izlijepljen citav i dere se....pa semaitaliyan kulira gradom i to vise puta....i da viden noKe. jutros oko 8 kod zeljeznicke.... i to bi bilo to:icon_biggrin:

Vidjen D_cash viri ko iz puškarnice ko prolazi... :lol:

hahahah cuj puskarnice joj placem hahha:lol::lol::cool:
 
Član
danas vidjen golf crveni naprijed farovi sa socivima...ma isti nerminov sad jel on bio...nemam pojma...:icon_smile:
 
Član
sinoc oko 21h vidio igy-a na stupu uvalio se nekako ispred mene ja blicaj ali covjek ni trepno nije :lol::lol::lol:
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
danas vidjen golf crveni naprijed farovi sa socivima...ma isti nerminov sad jel on bio...nemam pojma...:icon_smile:

ako su farovi zamaglili onda je on 100% :lol::lol::lol::lol:

ma nemam pojma jel on bio...uglavnom crven poptuno golf folije...naprijed isti farovi ko kod njeg.....i pozadi su stope one sa ledicama....e sad zbog stopa neznam jel on....
 
GOLF TZ je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
danas vidjen golf crveni naprijed farovi sa socivima...ma isti nerminov sad jel on bio...nemam pojma...:icon_smile:

ako su farovi zamaglili onda je on 100% :lol::lol::lol::lol:

ma nemam pojma jel on bio...uglavnom crven poptuno golf folije...naprijed isti farovi ko kod njeg.....i pozadi su stope one sa ledicama....e sad zbog stopa neznam jel on....

nije ON ako su LED stopke, kod njeg na gepeku pise AMK PIEMONTE tako ga mozes prepoznat
 

LSD

Član
GOLF TZ je napisao(la):
ma nemam pojma jel on bio...uglavnom crven poptuno golf folije...naprijed isti farovi ko kod njeg.....i pozadi su stope one sa ledicama....e sad zbog stopa neznam jel on....

hahahah i ja sam jednom zaganjivao tog momka mislio nerko....kad sam ga stigao skuzim da nije on :lol::lol::lol:
 
ma nije moj,kod mene su maglenke(farovi koji magle)....to je mozda onaj moj jaran sto mi dize reputaciju medju racerima(kod njega je 180ks motor,pa kad nekoga odere mene posle pitaju koji mi je motor,hihihi)......
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
ma nije moj,kod mene su maglenke(farovi koji magle)....to je mozda onaj moj jaran sto mi dize reputaciju medju racerima(kod njega je 180ks motor,pa kad nekoga odere mene posle pitaju koji mi je motor,hihihi)......

ma ja gledam danas u autu...kontam nerko mrsav a ovaj bgm nije...reko dali da masem...manecu bizi sta reo nije on i da se ocrnim...i dobro je sto nisam mahao....:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top