Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
uh shuti,jedva sam usho,prvo guzicu uvalim pa nekako noge,isto tako se i izlazi samo mnogo duze traje proces,al je strasan autic
 
Član
Vidio kileta gonja se po gradu malo,18 ih natrpo u auto :lol:

@kile ne znam jesi li me skonto sviro sam ti kod vjecne u cliu novom,sivom hehe i ne znam jesi li vidio,morao si,onu crvenu cetvorku tdi,ja idem uporedo s tramvajem i levat mi se ubaci zagrebo me malo ja na kocnicu al kasno..

Vidio i jana iz carbona i gogya na tv.u :cool:
 

IGY

Član
admir jahic je napisao(la):
Sad bio sa KONOBAROM nasim ZDRAVKOM tu je U LIVNU sa GTI i naravno cura mu hhhhhhhhhhhh:lol::lol::lol::lol:

ai dosa ti zdravekc, a si ga pozdravil od mene :lol:
 
ocu sutra kaze zovem te pa cemo na kavu aj reko zovni pa cemo na kavu ups ja cu reko pivu ti neznam sta ces :lol::lol::lol::lol::lol:ja bolan dao ovom jednom auto ima 3dana njegovo crklo i ovaj se lik vozo po gradu i on blico kaze nece adma ni da pozdravi,kad me ovaj frend zove kaze sta je ovo cili grad mi blica i svira a kaze jedan uporan sa polom crnim i ja sjedem i gas gas kad zdravkododje hhhhhhhh dobralik nabio kapu onu sa djeda mrazom hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
 
Član
admir jahic je napisao(la):
ocu sutra kaze zovem te pa cemo na kavu aj reko zovni pa cemo na kavu ups ja cu reko pivu ti neznam sta ces :lol::lol::lol::lol::lol:ja bolan dao ovom jednom auto ima 3dana njegovo crklo i ovaj se lik vozo po gradu i on blico kaze nece adma ni da pozdravi,kad me ovaj frend zove kaze sta je ovo cili grad mi blica i svira a kaze jedan uporan sa polom crnim i ja sjedem i gas gas kad zdravkododje hhhhhhhh dobralik nabio kapu onu sa djeda mrazom hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
:lol::lol:
 
Član
j97q14.jpg


Bio sa šakalovim sinom na kavi ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top