Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Reša je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
Reša je napisao(la):
Veceras u gradu kod srednje skole nermin suljagic i kod bulevara Kende sa Stilom

Moj je golf,al burazer mi veceras pogani zadnje sjediste sa dragom...
PS:vidjen matori REŠA@ i matora REŠA@ kod standa sa Nocko proizvodima u Bingu...:lol::lol::lol:

hahhahahh a ludjaka, pa nisu mi stari i stara forumasi:lol::lol:
a sta ono u nedjelju kad si isao sa piste ja tebi sviram ti nista, ja bio na skuteru. a burazu ne daj golfersa vise unistice ga:D

uzt cu ovo kao dokazni materijal kad ga veceras banujem iz teme "mogul dobiti veceras golfa,hocu s kokom":lol:
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Got2b je napisao(la):
nermin_suljagic...se zaputio prema TZ..iz pravca zivinica...

a u zivinicama...sivi BMW 330 na italijanskim tablama...
s foruma men se cini:icon_question::icon_question::icon_question:
al ga djecko stisnu nestade:icon_smile::icon_smile:

Ma ko muha sam bez glave danas bio,neznam,mozda sam te i pretekao a da nisam primjetio...:D:D:D

eh pretekao sigurno nisi...nego ti ides iz pravca zivinica a ja u zivinice:lol::lol::lol:
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
ma vidjam ja svakog pomalo...neg jedno pitanje....za tuzlake...ko je onaj lik u tz sto ima vw siroko...i ko je onaj neki lik sto voza frajer forda djipa neznam sad tacno tipu al ima ogromne chrome felge..stalno njih dvojicu vidjam furaju po gradu...et malo sam znatizeljan

taj sa fordom je dosao iz amerike... i ja ga stalno vidjam:D
ma znam i ja da je doso iz amerike....prica se po gradu da je neku staru zenu ozenio....da je imo onakvog forda samo bijelog..da ga je slupo i da je mu ona kupila novog...al koliko je tacno jer to su tracevi...al sto se tice auta extra je...kad vidim one niklovane felge....jos ima u njima 21 coll...a znas li ko je tip sa sirokom....
 
Got2b je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
Got2b je napisao(la):
nermin_suljagic...se zaputio prema TZ..iz pravca zivinica...

a u zivinicama...sivi BMW 330 na italijanskim tablama...
s foruma men se cini:icon_question::icon_question::icon_question:
al ga djecko stisnu nestade:icon_smile::icon_smile:

Ma ko muha sam bez glave danas bio,neznam,mozda sam te i pretekao a da nisam primjetio...:D:D:D

eh pretekao sigurno nisi...nego ti ides iz pravca zivinica a ja u zivinice:lol::lol::lol:

Spasio te smjer kretanja :D:D:D
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
ma vidjam ja svakog pomalo...neg jedno pitanje....za tuzlake...ko je onaj lik u tz sto ima vw siroko...i ko je onaj neki lik sto voza frajer forda djipa neznam sad tacno tipu al ima ogromne chrome felge..stalno njih dvojicu vidjam furaju po gradu...et malo sam znatizeljan

taj sa fordom je dosao iz amerike... i ja ga stalno vidjam:D
ma znam i ja da je doso iz amerike....prica se po gradu da je neku staru zenu ozenio....da je imo onakvog forda samo bijelog..da ga je slupo i da je mu ona kupila novog...al koliko je tacno jer to su tracevi...al sto se tice auta extra je...kad vidim one niklovane felge....jos ima u njima 21 coll...a znas li ko je tip sa sirokom....

btw ono nije novi explorer :D
 

IGY

Član
.nOKe je napisao(la):
danas na kafi nokke, nihad sa tricepsom i tarik aka torque ;)

tema je ko je koga vidio na cesti
a ne ko je sa kim pio kafu :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:



prc
prc
prc:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 

LSD

Član
dosta dosta raje na Sickom B.
proveo sam najvise vremena s Dejom,Ljubojom,spamerom level 3(ivica),te Ervix,Daki,i covjek sa Stilom(kende) :cool::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top