Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Članovi na cesti.. ko je koga vidio,gdje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bila je danas fina tjunerka koalicija o brzacima ciperima i tako :D bilo je par zanimljivih tema na dnevnom redu :D prisustvovali su ljudi raznih nacionalnosti i nacela kao sto su got,nexus,bulex,lov:D sve u svemu pravi tjunerski razgovor
 
Član
_NeRkOoO_ je napisao(la):
bila je danas fina tjunerka koalicija o brzacima ciperima i tako :D bilo je par zanimljivih tema na dnevnom redu :D prisustvovali su ljudi raznih nacionalnosti i nacela kao sto su got,nexus,bulex,lov:D sve u svemu pravi tjunerski razgovor

bilo je OK ...al se ipak nekom i stucalo danas :icon_twisted::icon_twisted:
 

IGY

Član
0g1 je napisao(la):
aaa opet sreo IGY a pored skenderije prvo kulira pored tramvaja
pa onda ga sretnem hoda kroz grad s djevojkom men se cini
fina ti djevojka :D

IGY je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
Vidio oko 00:25 IGY a i on mene
al ljut pa se nije htio javit :D

da se ljutim zbog onog jok negho mi je krivo
a sljedeci pu se javi da se upoznamo

hehe javim ti se obavezno :)





heheh pa javi se vise

hvala;)
 
BHT Ovisnik
maloprije neka ja mislim laguna sta li je nisam ni vidio u mraku prozunda magistraliom jest sigurno 180-200 i kasnije nazad:icon_eek:
 
Član
uh vidio metar ljudi danas,kafica se popila,kasnije vw golf slepao vw beetle,al beetle 70ineko i bez kocnica.
vidio duloxa,trizexa,i ekipu s kafe
veceras bilo ko i ganjanja nekog,bmw neki 2.5 il 2.8 trica stara,ide do jedno 160 ko i ja mozda i bolje :)
al semafor nas spriječi i fotaparatic na semaforu :D
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
uh vidio metar ljudi danas,kafica se popila,kasnije vw golf slepao vw beetle,al beetle 70ineko i bez kocnica.
vidio duloxa,trizexa,i ekipu s kafe
veceras bilo ko i ganjanja nekog,bmw neki 2.5 il 2.8 trica stara,ide do jedno 160 ko i ja mozda i bolje :)
al semafor nas spriječi i fotaparatic na semaforu :D

Ako je spico bmw trica, ne obaziri se, znam koje je auto u pitanju, ide ko blentavo, bar tako se prica :D
 
Član
trizex je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
uh vidio metar ljudi danas,kafica se popila,kasnije vw golf slepao vw beetle,al beetle 70ineko i bez kocnica.
vidio duloxa,trizexa,i ekipu s kafe
veceras bilo ko i ganjanja nekog,bmw neki 2.5 il 2.8 trica stara,ide do jedno 160 ko i ja mozda i bolje :)
al semafor nas spriječi i fotaparatic na semaforu :D

Ako je spico bmw trica, ne obaziri se, znam koje je auto u pitanju, ide ko blentavo, bar tako se prica :D

liiiiiiižaaaaa dorina :D
 
Član
bulex je napisao(la):
trizex je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
uh vidio metar ljudi danas,kafica se popila,kasnije vw golf slepao vw beetle,al beetle 70ineko i bez kocnica.
vidio duloxa,trizexa,i ekipu s kafe
veceras bilo ko i ganjanja nekog,bmw neki 2.5 il 2.8 trica stara,ide do jedno 160 ko i ja mozda i bolje :)
al semafor nas spriječi i fotaparatic na semaforu :D

Ako je spico bmw trica, ne obaziri se, znam koje je auto u pitanju, ide ko blentavo, bar tako se prica :D

liiiiiiižaaaaa dorina :D

Preskocio svoju dozu sarenih pilulica jutros, a? :D
 
Član
ma ja ba,celav momak,veli on meni hajmo,koji je reko motor,kaze 2.0 ma nema potrebe reko da se ganjamo,brzi sam,i haj kaze,haj i malo mi krenemo kad ja vidim ide bmw ko lud,i stali mi na omv,reko nije to 2.0 nea sansi,smije se on kaze 2.5
mozda ce vozit sr,al kaze kocnice mu se pregrijavaju pa mozdai nece
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top