clan foruma imao strasan udes u zivinicama!!

clan foruma imao strasan udes u zivinicama!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zasto je put preko husina zatvoren.....:icon_question: da nije neko ginuo.....sva sreca pa ovaj momak nije poginuo...
 
Član
auu majko moja...zelim mu da se oporavi od ovoga i psihicki i fizicki i da prodje bez vecih posljedica.
 
Član
sreca pa mu eto nije cura bila s njim tad u autu... Hvala Bogu sto je prezivio on.
Brz oporavak zelim
 
Član
Auto je totalka kako je on njeg pazio pazilo je i ono njeg tj nije imao ozbiljnijih povrjeda zelim mu brz oporavak a auta ce bit.
 
Neka slavi dva rodjendana. Sto je bilo bilo je. Oporavak neka tece kako tece ali neka ozdravi. Jebes auto, zaradice se jos 50 takvih auta samo da je covjek ziv. Dzaba ti pare kada nemas zdravlje. Neka on na svoje noge stane..

U saobracaju mozes da pazis koliko hoces ali moras da imas srece kao sto je i ovaj decko imao. Mozes biti vozac ne znam koliko sposoban i pazljiv u ne znam kakvom autu ali ako ti baja sa kamionim izleti iz krivine, naj*o si ga brajko dzaba sto nisi kriv. Bilo je slucajeva i kada odron poklopi auto, pukne guma i sl. Svega je bilo i svega ce biti ali momak je ziv i to je najbitnije.

Zivio
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top