clan foruma imao strasan udes u zivinicama!!

clan foruma imao strasan udes u zivinicama!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naime,Vlado clan sa naseg foruma iz zivinica,(nemogu se sjetiti nick-a)koji vozi audi-a 80 bordo boje,sinoc je imao saobracajnu nesrecu na magistralnom putu tuzla-sarajevo,i to u mjestu strasanj...Saobracajna nesreca se desila sinoc oko 22:30,kada je vlado (kako navodi policijska patrola koja se nalazila nedaleko od mjesta nesrece i bila ocevidac nesrece) pokusao da pretekne drugo vozilo koje se kretalo velikom brzinom i prilikom tog pokusaja izgubio kontrolu nad vozilom(audi 80) naletio na nasip koji ga je odbacio i tako "preletio" preko ulazne kapije i zatim prosao kroz betonsku ogradu i uz to prevrtao vise puta.....vlado je zadobio povrede kicme i hitno je prevezen u obliznju ambulantu,van je zivotne opasnosti i zelimo mu brz oporavak...
Nemam trenutno nikakvih slika automobila ili mjesta nesrece,ali stravican je prizor vidjeti to uzivo,udes se desio 50m od moje kuce....
:-(
 
Član
a daj dokle vise... nadam se da ce sve biti dobro i da nisu previse teske povrede,sreca pa je barem van zivotne opasnosti :(
 
Član
Puno srece Vladi...
Nadam se da ce se sto prije oporaviti i pridruziti nam se opet na forumu.

Ovo bi trebalo malo sve nas sa viskom adrenalina da malo opameti...
Mislim da bi i mi na ovom forumu mogli malo da edukujemo vozace o opasnostima kojima se izlazu svaki put kad sjednu za volan...
Sigurno da na forumu postoji neko ko ima dovoljno znanja da bar kroz neku temu pokusa ukazati na posljedice brze i nepazljive voznje.
 

MTR

Član
naravno da je opasno kad vozis Audi 80 1,6 td i mislis da si najbrzi , njemu zelim brz oporavak i malo vise pameti :icon_mad:
 
Član
MTR je napisao(la):
naravno da je opasno kad vozis Audi 80 1,6 td i mislis da si najbrzi , njemu zelim brz oporavak i malo vise pameti :icon_mad:

I da vozi Ferrari Enzo opasno je...
Pogotovo na nasim putevima...
Sta je tu je, ja sam imao slicno iskustvo kao i Vlado i znam koliko to covjeka moze promjeniti...
Ali trebalo bi mi svi da to uvidimo prije nego dozivimo ovakvo nesto...
 
malo sam rovio po forumu i nadjem temu njegovog brata,nick momka je vlado_80_jaje...tako da vam se izvinjavam na pogresnoj informaciji o imenu jer je udes imao brat od vlade,al tacnije cemo sve saznati od jednog drugog clana foruma koji je komsija i dobar prijatelj od te brace...
 
Član
Stravicno, zelim mu sto brzi oporavak i da malo razmisli o svemu...trebalo bi i ostali da se zamislimo malo :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top