clan foruma imao strasan udes u zivinicama!!

clan foruma imao strasan udes u zivinicama!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jooj ljudi pazite jest da je otoplilo i imate osjecaj da se moze brzo vozit ali opet treba pazit. Ja sam u pon na autoputu iz Sarajeva u pravcu Zenica navukao svog BMW na 210 Km/h prvi put od kako sam ga kupio a jos mi zimske gume toga sam se kasnije sjetio, jos nisam pogledao koja im je oznaka za brzinu.
Momku zelim brz oporavak a ostali pamet u glavu....
 
Član
Reša je napisao(la):
Radi se o Vladinom bratu Sladjanu. Momak je da ga nema boljeg, nit pije nit pusi nit koji hepek. Sinoc jos stojimo pred mojom kucom ja i Vlado i gledamo kako ode Sladjo da odbaci curu kuci i kad se vracao to se dogodilo. Nikad nije bio brzac, nit je dopustao ikome s kim se vozio da brzo vozi. Ne znam sta je bilo da ga tu potegne, al nije bitno to vise. Bitno je da je sad dobro, imao je danas operaciju, pukao mu je bio jedan prsljen i napukla karlicna kost. Glava je jos sinoc sasivena. Probudio se prije jedno 3 sata poslije operacije i dobro je. Ima male bolove sto je normalno. Sutra mu idemo svi u posjetu. O autu necu ni da pricam, strasno za vidjet. Jos pokusavamo da shvatimo kako je prezivio uopste nesrecu. Nermine tvoj stari je ja mislim zvao hitnu? Ako je tako hvala mu u ime svih nas, i porodice, komsija, prijatelja. Meni licno je on kao brat tako da hvala ko god da mu je pomogao. A on ludjak samo pita za auto, ja ga maloprije zvao kaze mi da mu uslikam Audija i da mu pokazem sutra slike, ne znam kako cu mu na oci bez slika jer je stvarno strasno. Prao ga je svaki boziji dan i cuvao ga kao da mu je dijete. Ne mogu da shvatim kako to tako hoce uvijek na one najbolje.
Eto zelim mu brz oporavak i da mu se tako nesto vise nikad ne dogodi.

Eh i da jos dodam nesto........nema vecih govana od nekih ljudi po bolnicama, cast izuzetcima, ima stvarno ljudi koji rade svoj posao. Sinoc kad smo to bili na gradini i primio je Sladjo nesto protiv bolova, i sad govori njemu taj neki dezurni doktor da ustane i da ide kuci, da primi jos neku inekciju u domu zdravlja kod kuce i da miruje u kuci. I govori njemu Sladjo kako ne moze ustat jer ga bole ledja. Kaze njemu ovaj doktor ma daj hajde mozes ti ustat. Sladjo kaze opet ne mogu nema sanse. Onda njemu kaze doktor ma daj to tebe od teretane bole ledja ovo ono, i onda Vlado krene na ovog da se ne zaj*ava jer Sladju nikad prije nisu bolila ledja i da mu da uputu da ih snimi, i jedva je ovaj dao. Znaci da nije to bilo na Vladinu inicijativu ne bi ni znali da je momku pukao prsljen, nego je ono nako bilo "ajdi razguli, idi kuci, zavrsili smo s tobom". Et samo opet da napomenem da se treba borit za sebe uvijek, ako ti nesto nije uredu galami, digni uzbunu bori se jednostavno za sebe. Sta mogao je doci kuci i da mu se jos pogorsa stanje, da ne dao Bog ostane nepokretan.....
Žao mi je što si imao loše iskustvo ali vjeruj mi kakvih ljudi dođe gore a ja koliko se sjećam povrijeđeni je bio poprilično vitalan zato je dr vjerovatno sumnjao u povrede kičme (bol je subjektivna nekog boli a nije ništa dok nekog ne boli a ima povrede) operacija je rađena koliko se sjećam oko 14h i sve je ok, a to je samo jedna saobraćajka koja se desila juče a bilo ih je ..... jbg treba opreznije voziti
 
Član
malo prije sam pricao s ocem o ovome,,,kaze mi otac da je to divan momak i da nikad nije brzo vozio,moj ga otac dobro poznaje jer mu je tog audija prodao prije godinu dana mozda ima i vise od godinu,,,al eto ajd nek se nama Sladjan brzo oporavi .. nace ce on opet dobrog audija
 
Član
u dobro je osta ziv u ovakvom autu..zelim brz oporavak i da aBd prode bez ozbiljnijih posljedica:icon_sad:
 
zelim mu brz oporavak,kad vidim kako auto izgleda dobro je izvuko zivu glavu,auto se nabavi naj vaznije je da se sad momak oporavi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top