Civic EG by mario05...

Civic EG by mario05...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

hvala puno!!
a sto se tice felgi ostaju sive dok se ne ofarba auto.. a onda mozda u crno sa crvenim falcom...
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Evo da se malo pohvalim... NAPOKON uspio odvojit nesto keša za Xenone... ali posto ljudi kad vide jake sijalice... upale duga a meni to naravno smeta.. odlucio sam se za BiXenone... 8000K... pa kad ja upalim duga ima da nista ne vide... evo kako izgleda...(malo je losa slika ali vidis e...):icon_smile:
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

boss_C200 je napisao(la):
mnogo pametno:icon_rolleyes:

:lol: ima mnogo svijeta (pogotovo stariji) voze stalno pod dugim.. a u mene auto nizak onda mi jos vise smeta.. al sad su nemocni..:lol:
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

mario05 je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
mnogo pametno:icon_rolleyes:

:lol: ima mnogo svijeta (pogotovo stariji) voze stalno pod dugim.. a u mene auto nizak onda mi jos vise smeta.. al sad su nemocni..:lol:

znam ja to sve druze, svega ima na cesti, al ima dosta ljudi sa "normalnim" svjetlima, pa kad ih opucaju tvoji xenoni u farovima bez sociva, naravno da ce ti blicati...

a imam i ja na kamionu ispod farova po dva para magenki i na krovnom spojleru dva para halogenki , pa kad bi ja to tebi popalio na sta bi to licilo:icon_question::lol:
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

boss_C200 je napisao(la):
mario05 je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
mnogo pametno:icon_rolleyes:

:lol: ima mnogo svijeta (pogotovo stariji) voze stalno pod dugim.. a u mene auto nizak onda mi jos vise smeta.. al sad su nemocni..:lol:

znam ja to sve druze, svega ima na cesti, al ima dosta ljudi sa "normalnim" svjetlima, pa kad ih opucaju tvoji xenoni u farovima bez sociva, naravno da ce ti blicati...

a imam i ja na kamionu ispod farova po dva para magenki i na krovnom spojleru dva para halogenki , pa kad bi ja to tebi popalio na sta bi to licilo:icon_question::lol:

:lol: znam kako je to kad ti dodije vozit spava ti se a neko bljesti...(i ja sam buduci vozac...ali imam vec prakse 3godine suvozac) :icon_smile:
 
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

Mario jel ti prodajes Hondicu ili si bezze nako stavio oglas ,da vidis kako ce proc' ?
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

@boss_C200 - hvaa, hvala...:icon_smile:
@erol_brcak - pa stavio sam pa ako ode ode...
 
BHT Ovisnik
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

fino su legli xenoni:cool:


posto je cijenis,nasao sam jednu,na oci nije losa,da imam love uzeo bih je iste sekunde
http://www.autotrznica.ba/auto.asp?br=7285&d=
 
Član
RE: Honda Civic 1994 Hatchback

CoL3-99 je napisao(la):
fino su legli xenoni:cool:


posto je cijenis,nasao sam jednu,na oci nije losa,da imam love uzeo bih je iste sekunde
http://www.autotrznica.ba/auto.asp?br=7285&d=

a gledao sam ovu.. trebalo bi joj crte malo poredat.. fali lajsnica na blatobranu.. moja je 7500
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top