Citroen Saxo VTS 16V

Citroen Saxo VTS 16V

Član
Ma ja bi volio da i ovaj nema klimu, bio bi laksi 20-ak kg, sto znaci i brzi. Ionako je ne upalim 3 puta godisnje, samo je vozam beze okolo :D A moze VTS i autoputem naravno, 200 km/h on bez problema ulovi, samo se ja ne osjecam bas sigurno pri toj brzini u njemu. Sve kontas sad ce poletit :icon_biggrin:
 
Član
ma 20kg je mala u razlika,kad upekne a ti se ne mozes rashladit:lol:
kraj nas je plavi proletio na,oko 205kmh:D
 
Član
Ta vremena od 0 do sto ti nisu nimalo pre optimistična.Njemu je po tvorničkim podatcima manje od 8.5 sekundi do stotke.Možeš bez problema navući na niže vrijednosti.

Na kraju 402 metra ideš 139 km/h:icon_confused:

Meni pokazuje 150,te baš u tom trenutko uđem u blokadu.Može biti da mi sat dobro laže
 
Član
Tvornicki VTS ide 8,7s, ovo je jedino mjerenje na 402 metra koje sam odradio, zato sa njega bacih podatke.

Imao sam i boljih rezultata do stotke, kad fino startam :icon_biggrin:
 
Član
Kako su mi dragi ovi maleni autici tako lagani a masine, izgleda opasno;) Mogao si par slika da vidimo kakav je unutra :D
 
Član
Iznutra je serijala, osim rucice mjenjaca. Nema sta posebno da se vidi, gledat cu nekad kad se sjetim da uslikam unutrasnjost.

Evo imam sliku table :lol:

 
Član
Imam ja i zanimljivijih snjeznih slika Saxa, al bio je vec prosle godine u kalendaru, neka drugih malo :D
 
Član
:icon_biggrin:

Ove teme se smiju dizat iz pepela, auto je jos kod mene :D

Ev par slicica od proslog mjeseca...

saxo0.jpg


saxo1.jpg



saxo2.jpg
 
Top