Citroen Saxo VTS 16V

Citroen Saxo VTS 16V

Puu hebem ga,ja konto ti prodajes auto,obradova se dzabe :cool:

Nema se sta reci,obozavam mala auta,obozavam brza auta,a ovo gore objedinjuje jedno i drugo,dakle po mom ukusu u potpunosti,jest da bi radije Renaulta i Pug-a gledo prije Citrosa,ali nema to veze ;)

Svaka cast Boki!

Ja nisam radio neki tuning na njemu, gotovo identican je dosao kod mene, ja ga digao par cm i odtamnio zadnje stopke. I to je to Icon_biggrin

Anti tuner :D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Puu hebem ga,ja konto ti prodajes auto,obradova se dzabe :cool:

Nema se sta reci,obozavam mala auta,obozavam brza auta,a ovo gore objedinjuje jedno i drugo,dakle po mom ukusu u potpunosti,jest da bi radije Renaulta i Pug-a gledo prije Citrosa,ali nema to veze ;)

Svaka cast Boki!

Ja nisam radio neki tuning na njemu, gotovo identican je dosao kod mene, ja ga digao par cm i odtamnio zadnje stopke. I to je to Icon_biggrin

Anti tuner :D

cuj afiniteti... prema francuzima ja mislio ti zakleti.. dzopaniz... i svaki dan mrko pogledas seata :D
 
hahah,ajd Boki da izvines na spamu moram ovom Cadjavom odgovorit:D

Ma Japan prije svega,ali gotivim i Francuze,pogotovo Renault-ove jurilice,Reanult pravi izvrsna mala auta ;)

U biti volim sve sto se slaze sa ovom gore ideologijom - malo,lagano,okretno i brzo ;)

Tako bi npr prije Clio Williams nego Accorda generacije koja se poklapa sa datim Cliom,kapis ? :D
 
Član
Ja sam emotivno vezan za ovu "saksiju", svaki put kada sednem u njega nanovo se iznenadim!
Jedan od najzabavnijih automobila u kojim sam se vozio, pogotovo u ulozi "ko-pilota" gospodinu Stradaleu! ;)
 
Član
Zahvaljujem svima na pohvalama, i meni se svidja :D

tepSIJA hvala, a razmisljao sam i ja o tim varijantama, jos samo kad bi bilo vise para :)

djavolica nisam htio u pocetku, da ne zasjeni aute koje predstavljaju kasnije :lol:

erol_brcak Clio je strasan, steta sto je masina fabricki pravi ljenavac, ima previse ispeglanu krivulju. No postoji chip :123:
 
Član
Dobra kosilica!

Sam ti 3. brzina kretensko duga... Ubija meeeee

Drugi put se pripremim mal bolje, :icon_smile:

pozdrav ;)
 
Legend
odlican auto u svakom pogledu
pohvali bolan i ove tockove ,ccc :icon_mad:

u svakom slucaju prehebeno ide, nema dalje znaci :D
 
Član
Da li neko zna gde mogu kupiti branike i ove siroke lajsne za vts-a...Imam obicnog saxa 1.4 , i bas mu fale ove vts stvarcice....:lol::lol::lol:
 
Član
dellas jedino na otpadu da nadjes kakvog VTS-a pa sve to prebacis sa njega na svoj.

Sve druge varijante su ti neisplative :D
 
Top