Citroen Saxo VTS 16V

Citroen Saxo VTS 16V

Član
Evo saznah sinoc da nisam nikad "zvanicno" predstavio auto na forumu, pa da to sada uradim... :D

Citroen Saxo VTS 1.6 16V, 87 kW, godina 2001, od opreme nema nista osim klime, el. podizaca i centralnog zakljucavanja :icon_eek:



Ja nisam radio neki tuning na njemu, gotovo identican je dosao kod mene, ja ga digao par cm i odtamnio zadnje stopke. I to je to :icon_biggrin:



Ovo su najnovije slikice od danas, specijalno za ovu priliku, da mi se ne zale pojedinci da nisam predstavio auto :123:
 

IGY

Član
odlican auto
a fakat nije te stid da za ovoliko godina nisi predstavio auto :lol::lol::lol:
 
Član
Ma stavljao sam slike u foto i video i napisao tamo svasta i to je bilo to...

Al sad nestale te slike, pa red je da obavim i ovu gradjansku duznost :icon_biggrin:
 
Član
Jesu vala bash ovi "pojedinci" ne znam sto se zale koji vrag, sram da ih bude :D

Ajd nije ti trebalo dugo samo gotov tri godine :icon_twisted:

btw veoma lijep autic ;)
 
Član
Nikad necu prezaliti sto ga nisam uzeo, a mogao sam prosle godine! Obozavam ovaj autic, ali, jbg, bas zbog opreme sam odustao! Prava mala azdaja na tockovima!
 
Član
nemoj biti skroman VR6Boki ... ja mogu slobodno reci da je ovaj auto j*en na cesti zajedno s Bokijem za upravljacem istoga.

Auto je tip top u svakom pogledu...
ostavis ga takav kakav jeste.. stavis OMP aluminijski Roll Bar civilni, turbo ili kompresor kit, sta vec ima za njega i ZLO u pravom smislu rijeci.

pozdrav Boki
 
Pa što si toliko uranio s predstavljanjem auta? :lol: Sramota stvarno kako to tako brzo? :D
Sviđaju mi se ove slike mLogo kao i lokacija :D mislim da ću morati posjetiti istu za jedan photo session :)
Eto kažu da ti fino ide taj avtić pa ne znam, nisam ga vidjela u akciji pa ću vjerovat na riječ :)
Eh da, prvi komentar ja mislim od mene u francuskoj garaži, imaš tu čast :lol: s obzirom da je inače i ne posjećujem :D
 
Super Moderator
a fakat ti nisi predstavio auto a ja sve gledam gdje je
prelijep i predobar ne znam sta drugo da kazem ;)
 
Član
Dobre slike a još bolji autić.Ako se ne varam,dugo si vozao zatamnjene štopke..Jedno vrijeme sam tražio tako nešto ali nisam uspio naći ništa da mi odgovara,a i kad se nađe neki onda je papren.Prava mala zuca,da imam takvog definitivno bi isto tako izgledao,samo još tamna stakla
 
Top