Citroen c3 Plurial <3

Citroen c3 Plurial <3

Član
:lol::lol::lol:

ma to ona pun pa onda naglo kvacilo pusti
i eto je uzme svakog u prvih pet metara :lol:
 
GaRGa je napisao(la):
c3 1,4i jedva moze nagurat 160 km/h i treba mu 13 sekundi a.k.a mjesec dana do stoje km/h... ne znam stvarno koga ti uzimas na semaforu :)

hahaha :D
ma ne znate vi moj autich vv
al evo ovaj ispod ti je objasnio :$ xD

BMW 316i 90god je napisao(la):
:lol::lol::lol:

ma to ona pun pa onda naglo kvacilo pusti
i eto je uzme svakog u prvih pet metara :lol:

hahah xD kako znas ?? :icon_biggrin:
briga me kako. meni je bitno da ja uzmem svakog i . hah :D
 
CitroenC3p je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Poznajem vlasnicu i super joj je autić, dosta si upadljiva tako da ne trebaš ništa posebno raditi na autu jedino malo za svoju dušu i to je to.. A vi što poludite kad vidite plavušu na forumu, moj savjet je da pokušate sebi naći djevojku u stvarnom životu, možda bude bolje..

reci im daarko ! :icon_biggrin:
ma nerviraju me samo kad govore da je ruzno,ili cudno ilii sporo xD a nikad ga nisu vidjeli,ni provozali :/
aaa hvala tebii heh :D a planiram aBd ga srediti , al na proljece :) nie bas neko zimsko auto heh :D

Citroen autici nisu ruzni,ali su za mnoge cudni:DZnam iz iskustva, vozim citroena i cuo sam dosta komentara da je cudan,ali ja Citrosa volim samo tako:D:D
 

LSD

Član
CitroenC3p je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
c3 1,4i jedva moze nagurat 160 km/h i treba mu 13 sekundi a.k.a mjesec dana do stoje km/h... ne znam stvarno koga ti uzimas na semaforu :)

hahaha :D
ma ne znate vi moj autich vv
al evo ovaj ispod ti je objasnio :$ xD

BMW 316i 90god je napisao(la):
:lol::lol::lol:

ma to ona pun pa onda naglo kvacilo pusti
i eto je uzme svakog u prvih pet metara :lol:

hahah xD kako znas ?? :icon_biggrin:
briga me kako. meni je bitno da ja uzmem svakog i . hah :D
uzmi mene:D:D
procitah cijelu temu...od pocetka...prvo sam se smijao ovim mojim pomahnitalim colegama...jos uvijek mi je osmije na licu od tibor-ove slike i komentara:D:D
a onda nakon sto sam te malo vise "istrazio"vidm da si samo "jos jedna Plavusa"
duso sretno ti u daljim radovima na auto...ah da...za mene je svako auto lijepo na svoj nacin

;););)
papa
 
LSD je napisao(la):
CitroenC3p je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
c3 1,4i jedva moze nagurat 160 km/h i treba mu 13 sekundi a.k.a mjesec dana do stoje km/h... ne znam stvarno koga ti uzimas na semaforu :)

hahaha :D
ma ne znate vi moj autich vv
al evo ovaj ispod ti je objasnio :$ xD

BMW 316i 90god je napisao(la):
:lol::lol::lol:

ma to ona pun pa onda naglo kvacilo pusti
i eto je uzme svakog u prvih pet metara :lol:

hahah xD kako znas ?? :icon_biggrin:
briga me kako. meni je bitno da ja uzmem svakog i . hah :D
uzmi mene:D:D
procitah cijelu temu...od pocetka...prvo sam se smijao ovim mojim pomahnitalim colegama...jos uvijek mi je osmije na licu od tibor-ove slike i komentara:D:D
a onda nakon sto sam te malo vise "istrazio"vidm da si samo "jos jedna Plavusa"
duso sretno ti u daljim radovima na auto...ah da...za mene je svako auto lijepo na svoj nacin

;););)
papa

bitno je da si me istrazivao :R a nzs ko sam vjeruj mi . vv
aa hvala ti .
btw . za mene bas nie svako auto lijepo, cak sta vise :D
 
Član
LSD je napisao(la):
CitroenC3p je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
c3 1,4i jedva moze nagurat 160 km/h i treba mu 13 sekundi a.k.a mjesec dana do stoje km/h... ne znam stvarno koga ti uzimas na semaforu :)

hahaha :D
ma ne znate vi moj autich vv
al evo ovaj ispod ti je objasnio :$ xD

BMW 316i 90god je napisao(la):
:lol::lol::lol:

ma to ona pun pa onda naglo kvacilo pusti
i eto je uzme svakog u prvih pet metara :lol:

hahah xD kako znas ?? :icon_biggrin:
briga me kako. meni je bitno da ja uzmem svakog i . hah :D
uzmi mene:D:D
procitah cijelu temu...od pocetka...prvo sam se smijao ovim mojim pomahnitalim colegama...jos uvijek mi je osmije na licu od tibor-ove slike i komentara:D:D
a onda nakon sto sam te malo vise "istrazio"vidm da si samo "jos jedna Plavusa"
duso sretno ti u daljim radovima na auto...ah da...za mene je svako auto lijepo na svoj nacin

;););)
papa

nisi mi ni ti bas bistar....za ovo gore ne treba puno istrazivati... :lol: :lol:

a ovo uzimanje na semaforu, garant pravi RL
 
Član
vise ovdje odgovora nego u offu :mrgeen:

nek je sa srecom s avticem i da prestane prokisnjavat .. probaj sa sprejem za impregnaciju :lol:

napali lesinari :cool:
 
tarik_91 je napisao(la):
LSD je napisao(la):
CitroenC3p je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
c3 1,4i jedva moze nagurat 160 km/h i treba mu 13 sekundi a.k.a mjesec dana do stoje km/h... ne znam stvarno koga ti uzimas na semaforu :)

hahaha :D
ma ne znate vi moj autich vv
al evo ovaj ispod ti je objasnio :$ xD

BMW 316i 90god je napisao(la):
:lol::lol::lol:

ma to ona pun pa onda naglo kvacilo pusti
i eto je uzme svakog u prvih pet metara :lol:

hahah xD kako znas ?? :icon_biggrin:
briga me kako. meni je bitno da ja uzmem svakog i . hah :D
uzmi mene:D:D
procitah cijelu temu...od pocetka...prvo sam se smijao ovim mojim pomahnitalim colegama...jos uvijek mi je osmije na licu od tibor-ove slike i komentara:D:D
a onda nakon sto sam te malo vise "istrazio"vidm da si samo "jos jedna Plavusa"
duso sretno ti u daljim radovima na auto...ah da...za mene je svako auto lijepo na svoj nacin

;););)
papa

nisi mi ni ti bas bistar....za ovo gore ne treba puno istrazivati... :lol: :lol:

a ovo uzimanje na semaforu, garant pravi RL



hahah .
ZENSKO SAM, VOZIM LAGANO,ZENSKO AUTO :/ NIE NI JAKO NI BRZO . NITI POKUSAVAM DA VOZIM BRZO,NIT SMIJEM TO ! hahha :D jesi li zadovoljan ? jel ti sad zvucem pametnije, a tebi kao manje plavusa ?
Meni je sve ovo bila zaebancija , sad ste mi poceli mnogo ici na nerve :D
Prestanite ulaziti i pisati gluposti. Ako imas sta napisati u vezi auta (po mogucnosti lijepo) ili pomoci nekako .. bujrum,napisi. Ako nemate,molim vas da izostavite ovu temu i . :D

kavaz je napisao(la):
vise ovdje odgovora nego u offu :mrgeen:

nek je sa srecom s avticem i da prestane prokisnjavat .. probaj sa sprejem za impregnaciju :lol:

napali lesinari :cool:

jesu vala lesinari al bas :icon_biggrin:
 
Član
BHT mozes uporediti sa muskim zatvorom...a znas kako je kad zensko dodje u muski zatvor...:D

neka malo proci ce ih...:D
 
Član
ma meni je ovaj citroen nepraktican...ne ulazim u to jeli zenski ili muski... krenes u grad sa spustenm krovom..ostavis stubove kod kuce pocne padati kisa i ti pokisnes... ako ti prokisnjava uzmes te stubove koji se skidaju i odes kod nekog plasticara i neka ti on gdje je platneni krov napravi od poliestera (ili od cega se to vec pravi) i spoji sa stubovima tako da nece imati gdje da prokisnjava a kad hcoes cabrio sve to skines i sotavis kod kuce kao sto si i do sada...evo kako izgleda hard top za porsche boxster ili audi tt roadster..
imas cabrio sa platnenim krovom...
Porsche_Boxster_black_vl.jpg

kupis ili napravis ovo...
996_hard_top_1.jpg

i dobijes coupe...
post-4-1155000288_thumb.jpg


hardtop za tt npr...
hardtopdimensions1-vi.jpg

stilljester-vi.jpg

valjda si skontala sta je pisac htio da kaze...:D:icon_smile::icon_smile:;);)
 
hehe :)
ma vidi .. on se skida u vise faza. moram prvo taj platneni krov na sredini skidati stepen po stepen, pa u gepek to udje (i ja ga tako pretezno vozim i to je elektronski i zato je za zene :D)
aa tek onda .. nekad .. skinem sa strana ivice i ostavim ih kuci xD
nie tako kao kod tt-a :)
tako da ukoliko mi to sve poveze .. hoce li se moci ljeti skinuti to cime je povezao :/
al hvala tebi na pomoci. ja bih voljela da se moze kupiti nesto .. kao da ovaj platneni krov bas stavim u gepek i ivice u garazu,a taj neki novi,krov iz jednog djela da mi bude zimi na autu. :D
 
Član
CitroenC3p je napisao(la):
hehe :)
ma vidi .. on se skida u vise faza. moram prvo taj platneni krov na sredini skidati stepen po stepen, pa u gepek to udje (i ja ga tako pretezno vozim i to je elektronski i zato je za zene :D)
aa tek onda .. nekad .. skinem sa strana ivice i ostavim ih kuci xD
tako da ukoliko mi to sve poveze, nece se moci skidati,jer to nije iz jednog dijela, nego iz vise :)
al hvala tebi na pomoci. ja bih voljela da se moze kupiti nesto .. kao da ovaj platneni krov bas stavim u gepek i ivice u garazu,a taj neki novi,krov iz jednog djela da mi bude zimi na autu. :D

razumijemo se...:D kod nekog plasticara odi i vidi jeli ti moze napraviti tako taj krov poseban iz jednog dijela da ga stavljas zimi...:icon_smile::icon_smile:
 
ma to sam se ja prevario,niko tebe ne ganja ovdje :lol::lol::lol:
a u vezi auta....samo felge neke lijepe i to je to....i one 3 plavuse pored sebe i ne treba ti nista vise :lol::123::123:
 

IGY

Član
GaRGa je napisao(la):
c3 1,4i jedva moze nagurat 160 km/h i treba mu 13 sekundi a.k.a mjesec dana do stoje km/h... ne znam stvarno koga ti uzimas na semaforu :)

i kod mene je 1.4 pa mi po gradu rijetko ko sta moze :) (ako je guzva:D)
dok se ne uhvati pravca :lol::lol::lol:

Auto ko auto je fin, svi pricate zensko auto, pa i ona je zensko.... sta je sad trebala uzeti neku mrcinu sa kojom se nece znati ni okrenuti ni parkirati kako treba (cast izuzetcima)
 
Top