Čišćenje i poliranje farova

Čišćenje i poliranje farova

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kakvo je bilo početno stanje uslovno rečeno za uloženo vrijeme sredstva i trud dobro je ;)
Što se tiče mog ćejfa nisam zadovoljan - može puno bolje
 
Član
niksa je napisao(la):
Kakvo je bilo početno stanje uslovno rečeno za uloženo vrijeme sredstva i trud dobro je ;)
Što se tiče mog ćejfa nisam zadovoljan - može puno bolje

eto znaci svi smo isti, dok se nakanis da odradis nesto prodje godina, a kad pocnes radit nikako da budes zadovoljan, isti sam ti
meni je licno veceras osmjeh na licu kad sam upalio farove:cool:
 
Član
Svaka cast ;) Al' kod ovih farova ovaj postupak se mora cesto ponavljat jer plastika je plastika!! Za mene licno nema fara bez staklenog fara, al jeb steta sto se vise ne proizvode!! :D
 
Član
ja svoje farove nisam vana dirao nista, jesam malo neki dan al nisam bio zadovoljan, nisam imao nastavak za masinu, pa sam to danas kupio i nabrzaka preletio farove, ucinak je manje vise odlican:cool::cool:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

mozda jos jednom preletim, al to kad nafatam vremena:icon_biggrin:
 
Član
melvin je napisao(la):
Joj svaka ti dala al si ih sredio ;)

utrosio sam vremena jedno 15 minuta danas, jos cu se malo posvetit tome, samo dok nafatam vremena, jbg vidio si me dole, stalno sam relacija zavidovici tz:icon_biggrin:
 
Član
:lol::lol::lol:

Armine kojim si smriglom preletio i pastom? Od auta ili? Super je ispalo nevalja nako pred rajom vozat kad su zuti koda je neko pusio u njima :lol:
 
Član
Franki je napisao(la):
:lol::lol::lol:

Armine kojim si smriglom preletio i pastom? Od auta ili? Super je ispalo nevalja nako pred rajom vozat kad su zuti koda je neko pusio u njima :lol:

2000 i 2500 pa onda masinom. Dosli su mi zuti kad sam kupio auto, nisam ih mogao gledat onakve
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top